Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kişisel Gelişim Kursumuz İçin Kurs Müdürü

 • 18.02.2020
 • 50 - 100
 • 1363 Görüntüleme

İş Tanımı

Kişisel Gelişim Kursumuz için Eğitim-Öğretim ve Kayıt süreçlerini yönetecek Kurum Müdürü

Aranan Nitelikler

Sınavlara hazırlık ve özel ders sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz için operasyonel süreçlerini takip edebilecek, öğrenci kayıt süreçlerine hakim,insan ilişkileri kuvvetli, personel planlaması yapabilen,herhangi bir eğitim engeli olmayan, alanında en az 2 yıl deneyimli "Kurum Müdürü" arıyoruz.

25 yıllık deneyime sahip Birey Eğitim Kurumları altında faaliyet gösteren kurumumuz butik kurs alanında hizmet vermektedir.Başvuru yapacak değerli arkadaşlarımın daha önceden herhangi bir kurumun kayıt ve eğitim-öğretim işlerinde görev almış olması pozitif etki bırakacaktır.

Bunun yanında samimi,ekip arkadaşlarına liderlik özelliği taşıyabilen,insanları kırmayan ve kurumsal kültürün farkında olan,pozitif kişiliğe sahip ekip arkadaşı arıyoruz.Kazancın yalnız paylaşmaktan geçtiğini deneyimlerimizle öğrendik.Sizleri de ailemizin bir parçası olarak görmekten her zaman mutluluk duyacağız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TUZLA KORU OKULLARI EĞİTİM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
14.08.2020
İngiliz Kültür Dil Kursları
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İngiliz Kültür Dil Okulu
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
Amerikan Kültür
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KAVRAM OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Amerikan Kültür
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Amerikan Kültür
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ÜMRANİYE BİREY KOLEJİ

-Birey Koleji adını 20 yıllık tecrübesi olan “birey yayıncılık”tan almıştır . Birey Yayıncılık’ta oluşturduğu başarı ve tecrübeyi,Birey Eğitim Kurumlarında en iyi şekilde geleceğin bireylerini yetiştirmek için kullanacaktır.

-Bilindiği gibi eğitim;devamlılık,takip ve sistematik çalışma gerektiren süreçtir.

-Geleceğimiz olan öğrencilerimiz daima yanında olan sizleri bu süreçtek en büyük eğitim materyali yayınlardır. Birey Ders Anlatım Föyleri (DAF) ve farklı seviyelerdeki hazırlanmış Soru bankaları (Temel – Orta – İleri Düzey) sizlerin bu konudaki en büyük destekçiniz olarak hazırlanmıştır.

-Derste anlatılması gereken konuların Talim ve Terbiye Kurulu’nun hazırladığı müfredata uygun olarak işlenmesi başarımızdaki en büyük etkendir.Bu nedenle ürünlerimiz uzman eğitimci kadromuzun titizlikle yürütülen çalışmaları sonucunda geliştirilerek siz değerli öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.Amacımız;konuların DAF’lar üzerinden zamanı en etkin şekilde kuullanarak,akıllı tahtalar aracılığıyla işlendikten sonra soru bankaları ile ödevlendirme yapılması öğrencinin takip edilmesidir.

-Üstlendiğimiz bu kutsal görevin bilincinde  olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 • VİZYONUMUZ;

-Eğitim sektöründe “gelecek çok daha kaliteli olacak” inancı  doğrultusunda, çağdaş, evrensel standartlarda örnek kurumlar arasında yer almaktır.

 • MİSYONUMUZ;

Özel Birey Okulları; Ana sınıfı, İlkokulu ve Ortaokulu güncel öğretim teknik ve yöntemleri ile güncel, etkin eğitim programlarını uygular.Ulusal kültüre ve evrensel değerlere saygılı, Türkçe, İngilizce'yi ve Çince'yi etkin kullanabilen, bir üst eğitim kurumunda başarıyı sağlayacak sağlam akademik temelleri olan, gelişime açık, özgüvenli, toplumsal konulara ve çevreye duyarlı öğrenciler yetiştirir.

-Ümraniye Birey Koleji başarı kaynağı insandır ve insan faktörünün ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bunun için ilk hedefimiz çalışanlara büyük bir ailenin bireyleri olduklarını ve değerli olduklarını hissettirmektir. Kurumsal başarının devamı ise ancak yüksek motivasyonlu ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkündür.

-Stratejileri ve iç işleyişi ile proaktif, yenilikçi, gelişim odaklı bir yaklaşım benimseyen İnsan Kaynakları departmanının temel ilkeleri:

 • Çalışanların motivasyonlarını ve kuruma olan bağlılıklarını ön planda tutmak.
 • Çalışanların kendini sürekli eğitimleri ve geliştirmeleri için olanak sağlamak.
 • Çalışanları için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak.
 • Çalışanlar için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek.
 • Çalışanların maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek.
 • Kurumun İnsan Kaynakları Politikasını güncellemek ve geliştirmek.

İşe Alım Süreci:
 • Ümraniye Birey Koleji hedef ve ilkeleri doğrultusunda kurumun büyüme hızına ortak olacak, yetkin yöneticilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi için yıl boyunca aşamalı bir süreç izlenir. Ümraniye Birey Koleji olarak, işe alım süreçlerinde önem verilen yetkinlikler doğrultusunda işe alım süreci tamamlanır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları