Kurumsal İletişim Sorumlusu

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası
 • 31.08.2023
 • 100 - 200

İş Tanımı

 • İstanbul Sancaktepe Bil Koleji'ne alanında yetkin Kurumsal İletişim Sorumlusu görevlendirilecektir.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
 • Kurumsal iletişim, pazarlama ve ajans deneyimi olan, 
 • Tercihen eğitim kurumu tanıtım, kayıt süreci tecrübesiolan,
 • Proje ve hedef odaklı çalışabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın, 
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi ve temsil yeteneği güçlü, 
 • MS Office programlarına hâkim, 
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

Özet Bilgiler

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Oğuz Fenbilimleri Eğitim Kurumları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
17.09.2023
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
4.09.2023
İstanbul Anadolu Yakası
4.09.2023
İstanbul Anadolu Yakası
4.09.2023
İstanbul Anadolu Yakası
4.09.2023
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları /Bahçeşehir Üniversitesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları