Kurumsal İletişim Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
 • 31.10.2022
 • 200 - 500
 • 3204 Görüntüleme
Doğa Koleji Kurumsal İletişim Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün iş akışı kapsamında kurumun vizyonuna uygun olarak görev tanımına giren tüm PR, Medya İlişkileri, etkinlik operasyonların yürütülmesi, raporlanması ve takibini sağlamaktan sorumludur. Kayıtların artışına ve marka algısının güçlenmesine yönelik olarak; kurum stratejisine uygun olan  etkinlik ve sponsorluklar ilgili tüm departmanlarla koordinasyonu sağlayarak satın alma süreçleri dahil olarak yönetir.
 • Kurumsal kimlik çalışmalarının yönetilmesi, bütünlüğün sağlanması ve takibi,
 • Kurumun medya ile olan ilişkilerinin yürütülmesi, basın bülteni hazırlanması, ilgili ajans üzerinden servis edilmesi ve raporlaması,
 • İç ve dış etkinliklerin (fuar, kampüs içi toplantı, basın toplantısı, davet, konferans, mezuniyet töreni vb. ) ve faaliyetlerin planlanması ve sürecin yönetilmesi,
 • Kurumun sosyal sorumluluk kampanyalarının ilgili bölümler ile iş birliği yaparak planlanması ve yürütülmesi.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Gazetecilik, Halkla İlişkiler veya Basın Yayın Lisans bölümlerinden mezun,
 • Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler alanında minimum 2 yıl deneyimli,
 • Tercihen PR Ajansı deneyimi olan,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Editoryal ve Metin Yazarlığı tecrübesi bulunan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişimi kuvvetli, Yaratıcı, Stratejik çalışabilen,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
 • Anadolu Yakası Ataşehir Bölgesine yakın ikamet eden-edebilecek,

Özet Bilgiler

Doğa Koleji Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
23.12.2022
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Dün
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Hafta
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Doğa Koleji

Doğa Koleji; ülkemizin dört bir yanındaki kampüsleriyle Türkiye'nin eğitim sektörüne yön vermeye devam ediyor. Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştiriyor. 

Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarımızın yanında geliştirdiğimiz yenilikçi egˆitim modelleri ile Türkiye’deki egˆitim sektörüne yön veren Doğa, sundugˆu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle ögˆrencilerine, çalıs¸anlarına ve topluma degˆer katıyor.Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası... 

Doğa Koleji’ni  diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz. 

''Eğitim Teknolojilerinde Dünya Lideriyiz!''

Eğitim Teknolojileri birimimiz ile teknolojiye yön veren üretimlerde bulunuyoruz. Tüm kampüslerimizde dünya standartlarının önünde eğitim teknolojileri kullanıyor, kendi oluşturduğumuz zengin program ve içeriklerle benzersiz bir eğitim veriyoruz. 

 • ULUSLARARASI VİZYONUMUZ
Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında eğitim veriyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın takip ettiği eğitim modelleri geliştiriyor, uluslararası projeler gerçekleştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz. 

 • MİSYONUMUZ
Doğa Kolejinde, ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları