Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kurumsal Pazarlama Yetkilisi

  • 30.11.2019
  • 50 - 100
  • 1288 Görüntüleme

İş Tanımı

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri alanında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından olan NABIZ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ A.Ş. bünyesinde "  satış ve/veya ön randevu alım " hizmetlerini sağlayacak, yerinde aktif firma ziyaretinde bulunacak, şirkete yeni müşteriler kazandıracak KURUMSAL PAZARLAMA YETKİLİSİ arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI:

Potansiyel yeni kurumsal müşteriler ve bireysel müşterilerle, telefon ile iletişime geçerek ve yerinde aktif ziyaretler yaparak hizmetlerimize ilişkin tanıtım ve satış gerçekleştirmek. Yeni müşteriler kazandırmak. 

Mevcut müşterilerle telefon ile iletişime geçerek çapraz (ilave) satış gerçekleştirmek.

Aranan Nitelikler

- En az Lise Mezunu,
- Prezantabl,
- B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen,
- Tercihen İş güvenliği ve Ortak Sağlık Birimi firması/firmalarında satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli,veya 
- Finans sektörü (bankacılık,faktoring) saha tecrübesi olan ,
- Bay ve Bayan adayların seyahat engeli bulunmaması,
- Satış konusunda iş tecrübesi/referansı bulunan,
- Satış teknikleri ve etkin iletişim eğitimlerine sahip,
- Türkçe'yi nitelikli kullanabilen, hedefe yönelik ve müşteri odaklı çalışabilecek,
- İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek,
- Güler yüzlü, mesleğini seven, iş disiplinine sahip,
- Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Sınav Eğitim Kurumları
Türkiye
14.10.2020
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

NABIZ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ A.Ş.

Nabız OSGB A.Ş. 2013 yılının Mart ayında Darıca / Kocaeli’nde kurulmuştur.

Sağlık sektöründe ki 25 yıllık tecrübesini İş Sağlığı ve Güvenliği alanına, Nabız OSGB A.Ş. markasıyla aktaran Hospital Park Group bünyesinde kurulan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, Başta Kocaeli ve İstanbul olmak üzere Yalova, Bursa ve Sakarya illerinde hizmet vermektedir.

İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş Sağlık Raporu, Mobil Sağlık Taraması Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri ve Danışmanlık hizmetleri konusunda çözümler sunan Nabız OSGB A.Ş. geride bıraktığı 6 yılın ardından hizmet verdiği firma sayısı, çalışan sayısı ve osgb kadrosu bakımından sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Bünyesinde kurduğu laboratuvar hizmetleri ve eğitim salonlarıyla çalışanların işe girmeden önce Sağlık Raporu ve İşe Giriş eğitimleri konusunda eksiksiz iş başı yaptıran Nabız OSGB A.Ş. böylece hizmet verdiği firmalara büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kocaeli bölgesinin ülke sanayisinin önemli kuruluşlarına çeşitli konularda hizmet veren Nabız OSGB A.Ş. önümüzde ki 3 yıl içinde ki hedefini Türkiye çapında şubeleşerek tecrübe ve birikimiyle hizmet kalitesini tüm Türkiye’ye yaymak olarak belirlemiştir.

Nabız OSGB, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe 60 kişilik profesyonel kadrosu ile bölgede 750'den fazla kurumsal firmaya destek veriyor. Yaklaşık 25 bin çalışanın iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları