Kurumsal Satış Destek Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
 • 02.01.2021
 • 100 - 200
 • 2487 Görüntüleme

İş Tanımı

1. Kurumsal Satış Departmanına ait operasyon faaliyetleri yürütebilecek, 2. Yurtiçi Satış-Pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek, 3. Yeni müşteri kazanımı döngüsünü bilen ve uygulama konusunda tecrübeli, (Hedefleme, potansiyel çevirme, kontak, teklif ve teklif kapama) 4. Kendine güvenen, hedef ve sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, 5. Kurumsal Satış Departmanının satış süreçlerini benimseyebilecek, 6. Kurumsal Satış Departmanı yöneticisine günlük- aylık- yıllık şeklinde raporlama yapabilecek, 7. Müşterileri ile ilişkilerini sistem üzerinde kaydedebilecek ve raporlama yapabilecek, 8. Satış hedeflerine ulaşmak için stratejiler belirleyebilecek, eylem planı hazırlayabilecek, gerekli aksiyon ve önlemleri alabilecek, 9. Şirket satış politikası ve stratejiler doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü koruyabilecek ve yeni müşteriler bulma konusunda pazar araştırması ve analiz yapabilecek, “Kurumsal Satış Temsilcisi” alınacaktır.

Aranan Nitelikler

1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 2. Satış alanında (Saha) en az 3-5 yıl iş tecrübesine sahip, 3. Tercihen Ambalaj sektöründe tecrübeli, 4. Yenilikçi, dinamik ve motivasyonu yüksek, 5. Analitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı, 6. İkna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, 7. İnsan ilişkilerinde başarılı temsil yeteneğine sahip, 8. Pozitif, hırslı, rekabeti seven, 9. Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, 10. Kariyerini satış alanında geliştirmeyi hedefleyen, 11. MS Office programlarını etkin kullanabilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
TEOS İLETİŞİM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
29.11.2019
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Bugün
UNELI GIDA İNŞAAT LOJISTIK TURIZM SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.

Marketgroup” 2004 yılında kurulmuş, part-time ve full-time saha kadrolarının temini, eğitilmesi ve yönetilmesi alanlarında hizmetler veren bir doğrudan pazarlama ajansıdır. “marketgroup” farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası bir çok markaya ihtiyaç duydukları pazarlama çözümleri üretmektedir.

Marketgroup” iş ortaklarını daha iyi bir geleceğe taşımayı amaç edinmiş ve vizyonunu bunun üzerine kurmuştur. Bu amaç doğrultusunda kısa sürede ajans portföyüne bir çok marka, ürün ve firma katılmıştır. Hizmet verdiği markalar ile proje bazlı ve/veya sürekli çalışmaktadır.

Çalışma Alanları;

 1. Satış Promosyonları: Hediyeli Satışlar, Örnek ürün dağıtımları, Ürün tattırımları, demostrasyonlar.
 2. Satış Noktası  Aktiviteleri: Tüketici  Ve/Veya  Kanala  Yönelik her tür alternatif satış destek uygulamaları.
 3. Merchandısıng Hizmetleri:
 • Satış  Destek  Kadroları  Oluşturmak, Eğitmek  ve  Yönetmek, Raporlama sistemlerini geliştirmek ve işletmek. Tanzim Ve Teşhir  Uygulamaları(Palet Gondol Vb…)
 • Her türlü ın-door ve out-door aksiyonlar;
 • Roadshowlar, turnuvalar
 • In-door Out-door tanıtım faaliyetleri 
 • Çekiliş Kampanyaları,
 • Gizli Müşteri Ve/Veya Sürpriz Müşteri,
 • B2Bçözümler,
 • Doğrudan Postalama,
 • Para puan katalogları dizayn + işletme hizmetleri vermektedir.
       4.Tasarım Hizmetleri:
 • Pop, Broşür, Display, Stand, Roll-up, Katalog, Flayer,  Promosyonel Malzemeler, Ambalaj, Giysi, benzeri her tür görsel materyal tasarımı.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları