Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Şarap Üretim Müdürü
SUVLA SARAPÇILIK
Çanakkale - Eceabat
Son 1 Hafta
Şarap Üretim Teknolojisi Teknikeri
SUVLA SARAPÇILIK
Çanakkale - Eceabat
Son 1 Hafta
Şarap Uzmanı ve Yardımcısı
SUVLA SARAPÇILIK
Çanakkale - Eceabat
Son 1 Hafta
Şarap Eğitim Müdürü
SUVLA SARAPÇILIK
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Mağaza Sorumlusu
SUVLA SARAPÇILIK
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Lojistik Depo Elemanı

 • 10.03.2021
 • 100 - 200
 • 2918 Görüntüleme
SUVLA SARAPÇILIK Lojistik Depo Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

Eceabat, İstanbul,Ankara ve Bodrum’dan sonra artık Antalya’dayız.Antalya Lara’da yeni açılacak olan Suvla Mağazamız için Lojistik Destek Sorumlusu aramaktayız.
 • Lojistik operasyonu konusunda deneyim sahibi
 • Depo alanını en verimli şekilde kullanmak için gerekli çalışmaları ve yerleşim planlarını gerçekleştirerek, depo süreçlerinin en sorunsuz şekilde işlemesini sağlayacak
 • Mal kabul, stok, sevkiyat ve diğer depo operasyonları konularında deneyimli
 • Stok, sevkiyat, teslimat konularını takip edebilecek

Aranan Nitelikler

 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
 • SRC belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
 • Seyahat engeli olmayan
 • Antalya'da ikamet eden

Özet Bilgiler

SUVLA SARAPÇILIK Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Antalya
Bugün
Antalya
Son 1 Hafta
Antalya
Son 1 Ay
EKSPRES GEMİCİLİK HAVA KARGO TRZ.TİC.LTDŞTİ.
Antalya, Antalya - Muratpaşa
16.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

SUVLA SARAPÇILIK

Toprak, asma, insan... En iyi şarabı yapabilme yolunda yorulmak bilmez bir adanmışlık ve birliktelik Mitolojik kaynaklarda 'şarabın doğduğu yer' olarak gösterilen  Gelibolu Tarihi Yarımadası, genç bir şarap markasına ev sahipliği yapıyor.  İsmini yarımadanın Kuzey Ege sahilindeki Suvla Koyu’ndan alan SUVLA, şarabın doğduğu toprakların ruhunu yeniden canlandırarak, yüksek nitelikli şarap yapma idealini gerçekleştiriyor. Suvla şarapları, ait olduğu muhteşem coğrafyayı ve tarihle dolu bir geçmişi geleceğe taşımayı hayal ediyor.

Eceabat'ta konumlandırılan Suvla şaraphanesi, içinde ayrıca geleneksel taş değirmen ve Kilye Doğal Ürünler üretim merkezini de bulunduruyor. Şaraphane, yerçekimi sistemi ve özel soğuk hava odalarının da bulunduğu, gelişmiş teknoloji ve doğal yöntemlerin kullanıldığı çağdaş bir üretim merkezi. 

Trakya bağ rotasının Gelibolu yarımadasındaki son durağı Eceabat’ta yer alan şaraphanelerinin lokantasında 2012’den bu yana ziyaretçilerine tadım setleri, yerel yemekler ve şarap eşleşmeleri sunan Suvla, bağdaki doğallığı, yörenin atmosferini, şaraba dair pek çok lezzetin şehirde de deneyimlenmesi hayaliyle Kanyon'un teras katında İstanbullu şarapseverlerlerle buluşabileceği bir mekan açtı (2016). Şaraphane havasını ve kırsalı yaşatmaya çalıştığı bistro ve şarap barında konuklarını ağırlıyor, tadım etkinlikleri düzenliyor.

Eceabat’taki geleneksel aile bağları, zeytinlikler ve meyve-sebze bahçelerin bulunduğu Bozokbağ’da tamamen katkısız ve organik olarak yetişen Kilye Doğal ürünleri ile hazırlanan mönüde çağdaş yerel yemeklerden mezelere, kahvaltıdan ızgaralara, tavalara hatta genetiği değiştirilmemiş buğday unlarından üretilen pide ve lahmacuna kadar geniş bir seçki bulmak mümkün. Kilye Lokanta’nın mönüsünde kendi mevsiminde toplanarak geleneksel yöntemlerle üretilen yemek ve mezelere tamamen yerli markalar eşlik ediyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları