Mağaza ve Satış Elemanı

  • 1.02.2023
  • 100 - 200
  • 4765 Görüntüleme

İş Tanımı

Ankara Bahçelievler'de  Hizmet Veren Medikal Bir Firmayız.Mağazamızda Çalıştırılmak Üzere Sıcak Satış Ve Evrak Takibi Yapabilecek Mağaza Genel Düzenine Hakim Olabilecek Müşteri Ve Çalışma Arkadaşları ile Olan İlişkisine Önem Veren Düzenli İş Disiplini Olan Çalışma Arkadaşı Aramaktayız . 


Ön Lisans Mezunu

Pazartesi 
Cumartesi    Çalışma Saatleri : 08:30 / 18:00

Aranan Nitelikler

Ankara Bahçelievler Hizmet Veren Medikal Bir Firmayız.

Mağazamızda Çalıştırılmak Üzere Sıcak Satış Ve Evrak Takibi Yapabilecek Mağaza Genel Düzenine Hakim Olabilecek Müşteri Ve Çalışma Arkadaşları ile Olan İlişkisine Önem Veren Düzenli İş Disiplini Olan Çalışma Arakadaşı Aramaktayız .

Ön Lisans Mezunu
Pazartesi / Cumartesi
Çalışma Saatleri : 08:30 / 18:00

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Dün
İZOMAS KOREZYON KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya
Son 1 Ay
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Kocaeli
19.12.2022
EUROIMMUN Turkey Tıbbi Laboratuar Teşhisleri A.Ş
Ankara - Çankaya
Bugün
MEDEX ELEKTRONİK TİCARET VE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
26.01.2023
Ankara - Çankaya
Bugün
Türkiye
Bugün
ANKA TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
ANKA TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
Hilton Ankara
Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MSC Medikal San. Tic. LTD.ŞTİ.

MSC Medikal olarak öncelikli sorumluluğumuzun hastalarımıza, doktorlara, hemşirelere, annelere, babalara, ürünlerimizden ve hizmetlerimizden yararlanan herkese karşı olduğuna inanıyoruz.Onların ihtiyaçlarını karşılamak adına tüm ürün ve hizmetlerimizin üstün kalitede olmasına gayret ediyoruz. Uygun fiyatlarla bu ihtiyaçları karşılamaya ve sürekli olarak değer katmaya devam ediyoruz. Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyacı olduğu ürün ve hizmetlerin doğru şekilde ve zamanında yerine getirmeye çalışıyoruz.MSC Medikal olarak hem yurtdışı hem de yurtiçindeki tüm iş ortaklarımıza karşı sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirerek ticari faaliyetlerimizi kanunlar ve etik kodlarımıza uygun şekilde geliştiriyoruz.MSC Medikal bünyesindeki tüm çalışanlarımızın çeşitliliklerine, inançlarına, değerlerine saygı gösteriyoruz. Görevlerini yaparken güven, tatmin ve diğergamcı amaç duygusu taşımalarını teşvik ediyoruz. Emeklerinin karşılığını adil ve yeterli bir şekilde almalarını, çalışma ortamlarının güvenli olmasını sağlıyoruz. Çalışanlarımızın sağlığını ve huzurunu destekliyor, ailelerine ve kendilerine karşı sorumluluklarını yerine getirebilmelerine yardımcı oluyoruz.Yeni fikirler ve ürünler ile daha iyi hizmet verebilmek için sürekli gelişim halinde çalışmaya ve gelecek için yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları