Makine Bakım Onarım Sorumlusu

İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Kocaeli Dilovası
  • 22.12.2020
  • 0 - 50
  • 1261 Görüntüleme
AKADEMİ KESİCİ TAKIMLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Makine Bakım Onarım Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

Firmamız talaşlı üretim yapan CNC takım tezgahları için “hassas tutucu takım sistemleri”  ve ‘’Özel kesici takım uçları ‘’ üretmektedir.

Firmamızın Üretimin kesintisiz ve istenen kalitede yapılabilmesi için ‘’ Makine Bakım Onarım Teknisyeni ‘’ Bakım Şef’i veya ‘’Makine Bakım Mühendisi ‘’alınacaktır.


İş Tanımı Fabrika bünyesinde bulunan CNC Makinaların Mekanik bakımlarının yapılması, belirli periyotlarda temizlenmesi ve devreye alma işlemlerinin yapılması aşağıda belirtilen niteliklerin CNC makinalarına uygulanması işlerini yapabilecek deneyime sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Tercihen Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokulu’nun Elektrik ve Elektronik, Mekatronik bölümlerinden veya Torna, Tesviye, Makine Motor Bölümlerinden Mezun, Makine Elektriği, Mekaniği-Montajı, Hidrolik, Pnomatik Pompa, Kompresör, Chiller, gibi mekanik ekipmanlar hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olup bakım ve tamirinde deneyimi olan., Ölçü aletleri kullanabilme yetkinliğine sahip Bakım ve günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapacak olan Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yeni projeler ve revizyonlarda ekipman ve makinaların yerleşim, montaj ve devreye alma İşlemlerinin gerçekleştirilmesinde usta olan Arıza duruşlarında en kısa sürede müdahale edilmesini ve makinelerin sürekli faal halde olmasının Sağlayan Alanında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, Gebze, Çayırova, Beylikbağı, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy, adreslerinde ikamet eden. Çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.  

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AKPLAST PLASTİK TÜP VE AMBALAJ SAN. TİC. LTD.ŞTI
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Hafta
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
AVİS İLAÇ SAN.VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
MYFARMA İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
Mertur Otomotiv ve Taşımacılık A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AKADEMİ KESİCİ TAKIMLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz, 2010 Yılında Adalet KELEŞ tarafından, Tutucu üretimi ve Satışı amacıyla İstanbul bölgesinde kurulmuştur. Her geçen yıl Çalışan sayısını ve Cirosunu bir önceki seneye göre daha fazla katlayarak istikrarlı şekilde büyümüştür, ve bu büyüme istikrarı devam etmektedir. 2019 Yılında Özel takım üretimine başlanmış ve Daha büyük bir fabrikaya ihtiyaç duyulmasından dolayı, Kocaeli bölgesinde 4.000m² alana sahip bir fabrikaya taşınmıştır. 2020 Yılındaki verilere göre 4 Mühendis, 5 Tasarım Ekibi, 4 Kalite Ekibi Başta olmak üzere çalışan personel sayısı 50 nin üzerinde seyretmektedir. Bünyesinde aktif çalıştırmakta olduğu 40 dan fazla CNC ve TORNA tezgahları bulunmaktadır.


Şirketin markası G-TECH dir. Firmamız Yüksek kaliteli ve hassas tutucuları üretimini gerçekleştirip, başta Türkiye olmak üzere birçok pazara hizmet vermektedir. Türkiyede; Ankara, Konya, İzmir, Adana, ve Bursa gibi bir çok sanayi bölgesinde Temsilcilerimiz ve iştiraklerimiz bulunmaktadır. Müşteri ağımız; Başta Havacılık, otomotiv, savunma sanayi, endüstrisi, makine üreticileri ve kalıp üreticileri olmak üzere ürün yelpazesi çok geniş bir kitleye hitap etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları