Manisa Bahçeşehir Kampüsü-Görsel Sanatlar Öğretmeni

Manisa
  • 13.06.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

Türkiye’de 7 bölge 60 il 128 kampüs ile hizmet veren Bahçeşehir Koleji’nin büyüyen organizasyon yapısı içerisinde, yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen; fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetiştirmek amacı ile 2023- 2024 Eğitim Öğretim yılında Manisa Bahçeşehir Kolej'inde görev almak üzere eğitim gönüllüsü ‘’Görsel Sanatlar Öğretmeni’’ arıyoruz.

Aranan Nitelikler

.Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,
.Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,
.Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,
.Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,
.İletişim ve temsil yeteneği güçlü,
.Ekip çalışmasına yatkın,
.Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen,
.Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Türkiye
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Bugün
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Bugün
ANDİÇ VİP AKADEMİ
Manisa - Merkez, Manisa
Dün
BAŞVUR
Manisa
23.05.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

UĞUR OKULLARI

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları