Marangoz

İstanbul Anadolu Yakası
  • 29.01.2021
  • 0 - 50
  • 828 Görüntüleme

İş Tanımı

WYNDHAM GRAND İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA HOTEL’ inin tesis işletimi hizmetleri kapsamında tüm boya ve marangozluk çalışmalarının yürütülmesi. 

Aranan Nitelikler

  • Endüstri meslek lisesi ya da MYO'larının, Mekanik ve benzeri bölümlerinden mezun veya çıraklık eğitim belgesi sahibi,
  • 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,
  • Mobilya ve doğrama bilgilerine sahip,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın (mekanik ve elektrik ekibi ile plana uygun ve uyumlu çalışabilecek), sorumluluk sahibi, 
  • Teknolojiyi yakından takip eden, MS Office programlarını kullanan uzman personel.


Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

İstanbul´un Anadolu Yakasının Ödüllü 5 Yıldızlı Oteli

İstanbul´un Asya kıtasında bulunan, beş yıldızlı Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine Doğu ile Batı´nın kesiştiği noktaya zahmetsizce ulaşma imkanı sağlarken, Kalamış Marina´ya karşı konumuyla da Marmara Denizi´nin nefes kesen manzarasını sunuyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina, İstanbul’un en popüler alışveriş noktası olan Bağdat Caddesi’ne 10 dakikalık yürüme mesafesine sahiptir. Misafirler, dünya markalarının yer aldığı mağazalardan ilgi çekici mekanlara, gece hayatından parklara kadar her şeyin en kalitelisine kolaylıkla ulaşabilmektedirler.

İş ya da tatil seyahatleri için gelen misafirler, dünyanın gözbebeği İstanbul´da konaklarken, uluslararası standartlarda hizmet sunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina’nın, eşsiz misafirperverliğini tadacaklardır.

İstanbul’un en nezih semtinde bulunan otel, Sabiha Gökçen Havalimanına 30 km, İstanbul Havalimanına ise 55 km mesafesindedir. Asya ve Avrupa'yı deniz tabanından karayoluyla birleştiren Avrasya Tüneli ile tesise 35 dakikada hızlı ve kesintisiz ulaşım sağlanmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları