Medikal Estetik Hekimi

İstanbul Anadolu Yakası
  • 06.01.2020
  • 100 - 200
  • 13814 Görüntüleme

İş Tanımı

Anadolu Yakasında Hizmet Vermekte Olduğumuz Cerrahi Tıp Merkezinde ; Medikal Estetik ve Güzellik Birimi'de Görev Yapmak  Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Medikal Estetik Sertifikası olan '' MEDİKAL ESTETİK UZMAN HEKİMİ'' Aramaktayız. 

Aranan Nitelikler

  • Sağlık Bakanlığı onaylı Medikal Estetik sertifikasına sahip,
  • Botoks, Dolgu, PRP, Mezoterapi, Lazer epilasyon, Cilt Bakımı, Zayıflama, Saç Ekimi v.b diğer medikal estetik işlemleri yapabilecek,
  • Hasta memnuniyeti odaklı
  • Kendini geliştirmeye açık,
  • Branşının gerektirdiği vizyona sahip
  • Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,

        Medikal Estetik Hekimleri aramaktayız

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL DELTA HOSPİTAL
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL HEKIMLER CERRAHİ TIP MERKEZI

Özel Hekimler Cerrahi Tıp Merkezi 1991 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Batu tarafından küçük çaplı bir poliklinik olarak faaliyete geçti.
Sizlerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda 1997’de Tıp Merkezi, 5 Ocak 2012’de ise Cerrahi Tıp Merkezi statüsüne ulaştı.
2011 yılının sonunda taşındığımız 6 000 metrekare kapalı alana, konforlu muayene odalarına ve bekleme salonlarına, 2 tane ameliyathane ve 2 tane doğumhaneye sahip yeni binamızda 40 hasta yatağı kapasiteli bir butik hastane hüviyetinde faaliyet göstermekteyiz.
Tamamen merkezi sistemden yönetilen altyapımız, son teknoloji ürünü ekipmanlarımız, 70’in üzerinde güler yüzlü çalışanımız, yenilenip arttırılan kadro ve branşlarımızla sizler için en iyi hizmeti üretmenin gayreti içerisindeyiz.

MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden; uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız ile bilimsel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartları doğrultusunda hizmet vererek sağlıkta öncü olmak.

VİZYONUMUZ

Yenilenmiş çağdaş teknolojik alt yapısı ve profesyonel sağlık kadrosu ile model oluşturmak ve referans gösterilmek, kurumumuzun her bölümünde mükemmeliyet odaklı, en hızlı ve en kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ;
  • Uluslararası kalite standartlarını esas alarak; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenerek eksiksiz uygulanmasını sağlamak üzere kurulmuştur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları