Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Mekanik Bakım Teknisyeni

 • 1.09.2023
 • 0 - 50

İş Tanımı

Türkiye ve Avrupa’nın seçkin kablo üreticilerinden biri olan ÜNTEL Kabloları San. ve Tic. A.Ş. 1972 yılında başta kauçuk kablo imalatı yapmak üzere kurulmuştur. En önemli değerlerinden biri olan müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmet anlayışı ile Dünyanın önde gelen kablo üreticileri arasına girmeyi hedefleyen ÜNTEL Kablo, ürünlerini 6 Kıta, 70 ülkede pazara sunmaktadır.Özel Kablo üretimi sektöründe Dilovası/Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda Bakım Onarım departmanında, Mekanik Bakım Teknisyeni olarak çalışacak;

Aranan Nitelikler

 • En az Meslek Lisesi mezunu,
 • Tercihen Fabrika Bakım konusunda tecrübeli,
 • Torna ve Freze konusunda bilgi sahibi (öğrenmeye istekli)
 • Benzer görevde en az 1-2 yıl tecrübeli
 • İkili Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek ( 08:00-20:00- 20:00-08:00)
 • Ekip çalışmasına yatkın olan
 • Fazla mesai sisteminde çalışabilecek.
 • İzmit tarafı ,Derince-Körfez –Çayırova-Darıca –Gebze,  tarafında ikamet eden.İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Şifa Mahallesi Ümraniye, Sultanbeyli, Yenidoğan, Sancaktepe,  Çekmeköy Madenler tarafında ikamet eden.
 • Tatmin edici ücret, fazla mesai, devam teşviki,ikramiye, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, ve diğer sosyal haklar mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

IŞIK PERDE RAYLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Kocaeli
Son 1 Ay
BAŞVUR
Türkiye
Dün
BAŞVUR
Türkiye
Dün
BAŞVUR
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Ergene
Son 1 Hafta
BAŞVUR
OPTİMA MÜHENDİSLİK TAAHHÜT LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Sakarya, Kocaeli
Bugün
BAŞVUR
Kocaeli - Gebze, Kocaeli - Gebze
Bugün
BAŞVUR
Kocaeli - Gebze
Bugün
BAŞVUR
UNITED GROUP
Kocaeli - Çayırova
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Mertur Otomotiv ve Taşımacılık A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BAŞVUR
FORTES MÜHENDİSLİK
Kocaeli
8.11.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

Üntel Kabloları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üntel Kabloları San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

Tecrübenin Getirdiği Kalite...

Dünyanın lider kablo üreticilerinden biri olan ÜNTEL KABLO 1972 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 50 yıllık üretim tecrübesi, son teknolojiye sahip tesisleri ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile Üntel Kablo daima en iyiyi üretmeyi hedeflemektedir.

Kauçuk ve eşdeğer elastomer compound üretme teknolojilerine sahip olan Üntel Kablo, Orta Gerilim OG kablo gruplarına kadar 15.000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürettiği endüstriyel kabloları 6 kıtada; 115 ülkeye ihraç eden Üntel Kablo; dünyanın birçok ülkesinde gemi kabloları başta olmak üzere, havaalanı pist aydınlatma, demiryolu sinyalizasyon, petrol ve doğalgaz sondaj platformları, madenler ve tüneller, kaynak makinaları, vinçler, gibi tecrübe gerektiren endüstriyel uygulamalara enerji taşımaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde değerlendirerek etkin çözümler sunan Üntel Kablo projelerinize yönelik özel kablo ihtiyaçlarınızı da dizayn ederek üretmektedir.

2009 yılının sonunda yapımı tamamlanan Dilovası/Kocaeli' ndeki yeni üretim tesisi ile 32.000 m²’si kapalı, toplam 43.000 m² alanda faaliyet göstermekte olan Üntel Kablo, yılda 4000 ton compound ve 3.000 ton bakır inceltme üretim kapasitesi ile yaklaşık 30.000 ton/yıl kablo üretmektedir. En modern teknolojiye sahip tesisleri, prestijli üreticilerden temin edilmiş makineleri, güçlü ekibi ve gelişmiş ERP sistemi ile Üntel Kablo kati müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Üntel Kablo’nun ileri teknolojiye sahip ölçüm ve test ekipmanları ile donatılmış kalite laboratuvarlarının yetkinliği; standartları belirleyen kurumlar tarafından da onaylanmıştır. Kalite ve sistem sertifikaları kapsamında global alanda tanınan, ISO, IQnet, TSE kalite şartlarına uygun bir yönetim sistemi bulunmaktadır. Kalitenin belgelendirildiği Üntel Kablo’da 200’ün üzerinde ürün uluslararası bilinirliği olan VDE, KEMA, ABS, UL, BV, DNV-GL, RINA, TSE gibi kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır.

Kaliteli ürün ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket ederek, müşteri talep ve beklentilerini sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde değerlendirerek etkin çözümler sunan Üntel Kablo’nun en önemli değerleri uzman ve tecrübeli ekibi ile oluşturduğu maksimum kalitede ürünleridir.

Üntel Kablo

Tecrübenin Getirdiği Kalite
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları