Mekatronik Öğretmeni

 • 16.06.2020
 • 0 - 50
 • 767 Görüntüleme

İş Tanımı


Ülkelerin iktisadi ve sosyal kalkınmasında önemli rol oynayan mesleki ve teknik eğitimde bireylere ilgi, yetenek ve mizaçları doğrultusunda mesleğin gerektirdiği bilgi, beceri, tutum, tavır ve meslek ahlakını kazandırmak son derece stratejik bir öneme sahiptir. Mesleki ve teknik eğitimde sektörün iş gücü ihtiyacına cevap verebilecek niteliğe sahip, gelişen teknolojiye uyum sağlayabilen bireylerin yetiştirilme­sine ihtiyaç vardır.

Mesleki ve teknik eğiti meyönelik var olan toplumsal algıyı değiştirmeyi hedefleyen, öğrencilerin mesleki ilgi ve yeteneklerini  tespit eden ve çocuklarla ailelerini bu doğrultuda yönlendiren bir kurum olarak, sektörün liderleri ve yükseköğretim kurumla­rıyla ulusal ve uluslararası düzeyde iş birliği içerisin­de, mezunlarının kendi alanlarında yükseköğretime geçişlerini kolaylaştıran ve destekleyen bütüncül bir yapı kurumumuzun öncelikli misyonudur.

Aranan Nitelikler

Meslek Lisesi anlayışına yeni bir bakış kazandıran VTK Volt Teknoloji Kolejleri'nde istihdam edilmek üzere;

 • Teknik Eğitim Fakültelerinin Mekatronik veya Kontrol Öğretmenliği veya Mühendislik Fakültelerinin Mekatronik veya Kontrol Mühendisliği alanından mezun,
 • Mühendisler için tercihen formasyon belgesine sahip,
 • Branşına hakim,
 • Proje ve uygulama odaklı çalışma anlayışını benimsemiş,
 • Mesleğinin gerektirdiği yenilikleri öğrenmeye açık ve araştırmacı,
 • Branşı ile ilgili programlara hakim,
 • Planlama yapmaya ve uygulamaya yatkın,
 • Pozitif, iletişim becerileri güçlü,
 • Disiplinli ve ekip çalışmasına yatkın,
çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Türkiye
Bugün
Tac Özel Öğretim Kursu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SULTANGAZİ SINAV KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KAĞITHANE ÖZEL AÇI OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

VOLT TEKNOLOJİ KOLEJLERİ

Ülkelerin iktisadi ve sosyal kalkınmasında önemli rol oynayan mesleki ve teknik eğitimde bireylere ilgi, yetenek ve mizaçları doğrultusunda mesleğin gerektirdiği bilgi, beceri, tutum, tavır ve meslek ahlakını kazandırmak son derece stratejik bir öneme sahiptir. Mesleki ve teknik eğitimde sektörün iş gücü ihtiyacına cevap verebilecek niteliğe sahip, gelişen teknolojiye uyum sağlayabilen bireylerinyetiştiril me­ sine ihtiyaç vardır.

Mesleki ve teknik eğiti me yönelik var olan toplumsal algıyı değiştirmeyi hedefleyen, öğrencilerin mesleki ilgi ve yeteneklerini  tespit eden ve çocuklarlaailele rini bu doğrult uda yönlendiren bir kurum olarak, sektörün liderleri ve yükseköğretim kurumla­ rıyla ulusal ve uluslararası düzeyde iş birliği içerisin­ de, mezunlarının kendi alan larında yükseköğreti me geçişlerini kolaylaştıranve destekleyen bütüncül bir yapı kurumumuzun öncelikli misyonudur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları