Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kalıcı Makyaj Eğitmeni / Microblading Uzmanı
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Eğitim Satış Danışmanı
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Danışma Elemanı (Bakırköy Şube)
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Öğrenci İşleri Sorumlusu
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Modelistlik Eğitmeni

İstanbul Avrupa Yakası
  • 17.01.2020
  • 50 - 100
  • 4187 Görüntüleme

İş Tanımı

Kariyer Eğitim Kurumları, 1989 yılından günümüze moda ve kozmetik sektörlerine profesyoneller yetiştiren Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı özel mesleki eğitim kurumudur.

Nişantaşı, Bakırköy, Kadıköy ve Şirinevler şubelerimiz bulunmaktadır.

Modelistlik ve Moda Tasarımı eğitim bölümlerimizde verilen kalıp eğitim tekniklerini öğrencilere kurum müfredatı dahilinde uygulamalı olarak en iyi şekilde anlatacak ve uygulatıracak bölüm eğitmenleri aranmaktadır.

Görev alınacak şube başvuru sahibinin oturduğu semte göre belirlenecektir. Bu konu için lütfen başvurunuzun ön yazı kısmında hangi şubemizde görev almak istediğinizi belirtiniz.

Aranan Nitelikler

-Moda Tasarımı, Kadın Giyim Modelistliği vb. alanlarda lisans mezunu
- Tercihen pedagojik formasyon sertifikası olan
- Özellikle en az 5 yıllık moda - tekstil sektöründe modelhane departmanında deneyimli
- Eğitmenlik vasıflarına sahip , prezentabl ve diksiyonu düzgün
- Bilgisayar kullanımına hakim

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İNANIR ESTETİK MEDİKAL VE KOZMETİK TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
27.08.2020
URANUS HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TURKCELL SUPERONLİNE JADE DAĞITIM MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
28.07.2017
BENZER TÜM İLANLAR

Kariyer Eğitim Kurumları

-Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

-Kariyer Eğitim Kurumları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatih AKTEL, 1989 yılında Türkiye’de mesleki eğitim sistemindeki çıtayı yukarılara çekmek ve Moda & Güzellik sektörlerinin meslek grupları arasındaki gelişimine katkı sağlamak amacı ile Kariyer Eğitim Kurumları’nı kurdu.

-1989’dan günümüze, 30 yıllık süre zarfında sektöre sayısız yenilikler getirmiş ve ülkemizdeki Moda & Güzellik anlayışının taze kalarak yurtdışıyla rekabet halinde olmasını sağlamıştır.

-Şuanda okullarda, üniversitelerde, akademilerde uygulanan ‘Moda Tasarımı’ eğitim programını Türkiye’de ilk onaylatan kişi olmuş ve Kariyer Eğitim Kurumları’nı kurarak Moda & Güzellik eğitimlerinde öncü olmuştur.

-Aynı zamanda moda sektöründe, sektörün büyük çoğunluğu tarafından kullanılmakta olan Bilgisayarlı Modelistlik Sistem Eğitimleri –  Gerber programını onaylatarak eğitimini başlatan ilk kişidir.

MİSYONUMUZ
  • Kariyer Eğitim Kurumları’nın misyonu moda ve güzellik alanlarında öğrencilerini sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek, global rekabete hazır donanım ile yetiştirmektir.
VİZYONUMUZ
  • Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı merkez şubesi ile birlikte, Bakırköy, Kadıköy ve Şirinevler şubelerinde son teknoloji ile donatılmış sınıflarında her yıl 3000’e yakın öğrenciyi sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek alt yapı ile sektöre kazandırmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları