Müdür Yardımcısı / Antalya-GMİK

Antalya
  • 18.10.2022
  • 200 - 500
  • 5907 Görüntüleme
Uğur Okulları  Müdür Yardımcısı / Antalya-GMİK İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’nin Eğitim Gücüyüz! 

İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 55 ilde 116 Okul ve 141 Kurs ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz. Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 55 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz.  

Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Antalya Çallı, Muratpaşa ve Konyaaltı Kampüslerinde 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere ‘Müdür Yardımcıları’ alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinden mezun,
Eğitim sektöründe, en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
Eğitim teknolojilerini etkin kullanabilen,
İletişim becerileri güçlü,
Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı, enerjik, yeniliklere açık,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya - Alanya
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
Son 1 Hafta
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANTALYA
Antalya
Son 1 Ay
Antalya - Manavgat
1.05.2022
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
4.02.2022
Antalya - Alanya
Bugün
NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI
Antalya
Bugün
ANTALYA TEKNOLOJİ KOLEJİ
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANTALYA
Antalya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları