Muğla Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Muğla
  • 12.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 957 Görüntüleme
enuygunbakıcı Muğla Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Muğla - Köyceğiz ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Köyceğiz de 2+1 evde babam ile annem yaşıyor. Babamın herhangi bir desteğe ihtiyacı yok. Annem 80 yaşında 60 kilo ayakta her ihtiyacını kendi görebiliyor. Tek rahatsızlığı alzheimer hastası günün büyük kısmı uyuyor. Günde 2 kere yemek yiyor ve tuvalete gidiyor. Uysal sessiz 1-2 kelime konuşuyor. Hareketleri ağırdır. Saldırganlığı yok. Ilaç takibini yapacak ev işi yemek yapacak 35-55 yaş arası yardımcı arıyorum. Maaş 9. 000 tl + 400 tl izin ücreti vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Muğla - Köyceğiz
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 9000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları