Muhasebe Elemanı

  • 9.09.2023
  • 200 - 500

İş Tanımı

CARİ TAKİBİ-PERSONEL TAKİBİ-ALIŞ SATIŞ FATURA GİRİŞİ VB.ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNİ KOLAYLIKLA YÜRÜTEBİLECEK.

Aranan Nitelikler

ÖĞRENMEYE AÇIK -GÜLER YÜZLÜ

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
3.04.2023
BAŞVUR
Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
Ankara
Bugün
BAŞVUR
ASRIN PARK HOTEL
Ankara
Bugün
BAŞVUR
BİNBAY YAPI İNŞAAT SANve TİC.LTD.ŞTİ
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BAŞVUR
Ankara
Bugün
BAŞVUR
MİRAY YAYINLARI
Ankara
Bugün
BAŞVUR
NESİBE AYDIN OKULLARI
Ankara
Bugün
BAŞVUR
AVRASYA KİTAP DAĞITIM A.Ş.
Ankara - Çankaya
Dün
BAŞVUR
ATLAS PROMOSYON
Ankara
Son 1 Ay
BAŞVUR
BÜYÜK KOLEJ
Ankara, Ankara - Çankaya
14.10.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

Kampüs Eğitim Kurumları

-Kampüs Koleji Başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört yanına özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi açmayı öngören, eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurumdur. Vizyonumuz; geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

-Gözlerle sözlerin buluştuğu bu satırlarda yolları bizimle birleşen dostlar! Bizler, yani insancıl değerleri yüceltme sevdalıları, çağını anlamaya çalışan bir avuç idealist… Zor, fakat anlamlı bir yolculuğa çıktık. İnsanın gelişimine katkıda bulunmak hayatın en gizemli ve en güzel yanı….

-Kampüs Koleji başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört tarafında açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okullarında kendisine, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye, ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı, dünyanın daha yaşanılabilir olması için çaba sarf eden ve gelecek nesilleri düşünen bilinçte bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kampüs Koleji Eğitim felsefesi;
  • Kampüs Koleji açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okularında Geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir. Bu bireyler gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları