Muhasebe Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 17.11.2020
  • 100 - 200
  • 1292 Görüntüleme

İş Tanımı

* Muhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması,* Cari hesap takip ve mutabakatlarının yapılması* Günlük muhasebe kayıtlarını tutabilecek,* Bankaya kayıtlarının sisteme girilmesi,* Aktif olarak bilgisayar kullanabilen,* Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,* Takım çalışması ve işbirliğine yatkın,

Aranan Nitelikler

Ofisimizde Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız    * Tercihen Üniversite , Meslek Yüksek Okulu ve /veya Ticaret Lisesi mezunu,    * Tercihen muhasebe bürosunda stajını yapmış veya çalışmış, minimum 1-2 yıllık tecrübe sahibi,    * Genel muhasebe hakkında bilgi sahibi,    * MS Office programlarını  kullanabilen ve raporlama yapabilen,    * Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Planlama ve takip yönü kuvvetli, dikkatli ve titiz çalışan,    Eleman alınacaktır.AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ VEYA ESENYURT da ikamet eden.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Bugün
GÜNEŞ TEL ÇEKME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
KAĞITHANE ÖZEL AÇI OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
Gürcan Petrolcülük A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İngiliz Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ADAŞ GİYİM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
MURAT KULAK AMAÇ MÜŞAVİRLİK
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
MYSET BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Vefa İletişim TURKCELL SUPERONLİNE
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SWAT GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ECE FERMUAR

-1988 yılından beri Konfeksiyon Yan Sanayi Sektörü'nde faaliyet gösteren Ece Fermuar, Avcılar Firuzköy'deki 20000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir.

-Ece Fermuar, dar dokuma ünitesi, modern boyahanesi, özel elciklerin tasarlanıp üretildiği dökümhanesi ve ileri teknoloji ürünü fermuar üretim makineleri ile entegre bir kuruluştur.

-Tüm fermuar çeşitleri için standart ve özel desenli dokuma şeritler imal edebilen dar dokuma makinelerimiz, yıllık 60 milyon metre fermuar şeridi dokuma kapasitesine sahiptir.

-Ht sistem boyahanemiz yıllık 900 ton boyama kapasitesi ile sektörün en yüksek kapasiteli boyahanesidir.

-Dünya standartlarında üretim yapan Ece Fermuar ürünleri, Almanya, İtalya, Hollanda, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere AB ülkelerine, İsrail, Suriye,Fas ve Cezayir'e ihraç edilmektedir.

-Müşteri isteklerine uygun olarak imal edilen metal, kemik, ve naylon fermuarlar her adımda kalitesi kontrol edilen ürünler olarak tam zamanında müşterisine teslim edilmektedir.

-Sipariş alımından satış sonrası hizmetlerine kadar titiz bir disiplin içerisinde yürütülen faaliyetlerimizi şekillendiren ana ilkemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Vizyonumuz;

  • Yurt içinde lider, dünyada tanınan bir marka olmak. 

Misyonumuz;

  • Kurumsal yapımız, süreklilik arz eden personelimiz, gelişen organizasyonumuz ve değişime açık kültür yapımızla, dünya standartları doğrultusunda müşteri isteklerine göre fermuar üretir ve satarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları