MOBİLİ MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Muhasebe Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

MUHASEBE SORUMLUSU GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMINI NAitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl tecrübeli ve 2 yıl yöneticilik pozisyonunda görev yapmış, Genel muhasebe, Dış ticaret muhasebesi, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, bütçeleme ve raporlama, süreçlerinde tecrübeli Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen Nebim yazılımı tecrubeli Analitik düşünce yapısına sahip, muhakeme yönü kuvvetli Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım liderliği ruhuna sahip. Muhasebe Müdürü Arayışımız Bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Temel Sorumluluklar: Grubun ticari faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin ilgili mevzuata uygun olarak kayıtlara işlenmesini sağlar ve kontrolünü yapar.Grubun faaliyetleri kapsamında gelir faturalarının düzenlenmesini sağlar ve kontrol eder.Tüm birimlerden veri akışının sağlanmasında etkindir. Takip eder, denetler ve kayıt altına aldırtırMizan kontrolü yapar. Aksaklıklarla ilgili birimleri bilgilendirir. Gerekli düzeltmeleri yaptırır.Mali raporların hazırlanmasından ve üst yönetime sunumundan sorumludur.Cari hesaplara ilişkin mutabakatların yapılmasından ve denetiminden sorumludur.Mahiyetindeki elemanların bilgi ve becerileri konusunda gerekli iş başı eğitimi ve bilgilendirmeyi yapar.Vergi Dairesine yapılan tüm beyannamelerin (Grup firmaları dahil) kontrolünü yapar Beyanname verir, verdirir. Vergi iade süreçlerinin yönetiminden ve sonuçlandırılmasından sorumludur. Vergi Daireleri ile olan tüm süreçleri yönetir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HEDEF GRUP SATIŞ DAĞITIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KARKAS RESTORAN
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
Comet Rent a Car
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
AKBAŞ PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. STI.
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İngiliz Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ADAŞ GİYİM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
EKN MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
İNTERKOM TELEKOMÜNİKASYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

MOBİLİ MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobilya, dekorasyon ve tamamlayıcı aksesuarlarda lüks, estetik ve konforu buluşturan Luxury Line’ın arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim ve kurumsal marka uzmanlığı yer alıyor. Türkiye’nin lider lüks mobilya markası olma hedefiyle yola çıkan Luxury Line’ın koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik mobilya tarzında özgün tasarımlar bulunuyor. Türkiye’nin yeni lüks mobilya firması, aynı zamanda kişiye özel mobilya tasarımı ve üretimi de gerçekleştiriyor. Daireden villaya, rezidanstan ofise, otelden restorana kadar tüm mekanlara seçkin bir tarz katan ürünlerini kendi web sitesinde sergileyen Luxury Line, misafirlerini MASKO’daki lüks mobilya mağazalarında ağırlıyor. Avrasya’nın kalbi İstanbul’da hizmet veren marka, uygun fiyatlı ulaşılabilir ürünlerini, İngilizce, Arapça ve Fransızca yayın yapan www.luxury.com.tr adresi üzerinden de Dünyanın her noktasına ulaştırabiliyor.Tüm Dünyaya TeslimatMobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.Kurumsal SatışLuxury Line olarak yurt içi ve yurt dışındaki otel, cafe, restoran, ofis ve konut projelerinin A’dan Z’ye tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik kurumsal çözümler de sunuyoruz. Zengin koleksiyonumuz içende yer alan yüzlerce ürün seçeneği ile hizmetinizdeyiz.Mimari Hizmetİç Mimarlarımız, yaşam alanlarınıza zarafet katmak için hazır Sizin için lüksü yeniden yorumlayan mimarlarımız, sizi dinliyor, anlıyor ve zengin koleksiyonlarımızdan arasından karakterinizi en iyi yansıtan ve tarzınıza en uygun olan seçimlerle yaşam alanlarınızı hayallerinize göre yeniden tasarlıyor.Mimari destek almak için tıklayınız.Mimari İşbiriğiYurt içi ve yurt dışındaki mimar ve iç mimarların çözüm ortağı olmaya hazırız. Projelerinizin mobilya, aksesuar ve tamamlayıcı dekorasyon ürünleri konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları