Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Mekanik Tesisat Ustası
CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
09.09.2020
Kalite Kontrol Elemanı
CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
02.09.2020
Üretim Elemanı
CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
31.08.2020
Firmanın Tüm İlanları

Mutfak Elemanı

  • 06.08.2020
  • 200 - 500
  • 6276 Görüntüleme

İş Tanımı

  • Üretim yapan firmamızda görevlendirilmek üzere 
  • Mutfak deneyimi olan 
  • Vardiyalı çalışabilecek
  • Aşçı Yardımcısı

Aranan Nitelikler

  • En az İlköğretim Mezunu 
  • Daha önce mutfak deneyimi olan  
Mutfak Personeli alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Birikim Hayat Koleji
Antalya - Muratpaşa
Dün
Faruk Güllüoğlu
Antalya - Serik, Konya
Dün
Faruk Güllüoğlu
Antalya - Serik, Konya
Dün
Faruk Güllüoğlu
Antalya - Serik, Konya
Dün
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Antalya
15.09.2020
British Culture Fine Arts
Antalya
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Antalya - Muratpaşa
Dün
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Antalya
Son 1 Hafta
MEVLANA PETROL GRUP
Antalya
15.09.2020
Cleopatra INK
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa
03.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.

-CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır. Yıllık 1 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üretim firmasıdır. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Uzak Doğu’da da 2009 yılından bu yana güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir.

-CW Enerji, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyor. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

-CW Enerji, yıllık 1 GW güneş paneli üretim kapasitesi ile kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetini sürdürüyor.

''TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 413. ŞİRKETİYİZ!''

-CW Enerji, Türkiye’de sanayi faaliyet alanındaki en büyük kuruluşları tespit etmek için İstanbul Sanayi ve Ticaret Odası tarafından yapılan, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” İSO 500 2017 sıralamasında, 2017 yılında gerçekleştirmiş olduğu net satışı ile listenin 413’üncü sırasında yer almıştır. İSO500 sıralamasına güneş enerjisi sektöründen adını yazdırmayı başaran tek firma olan CW Enerji,Üreten güçlü Türkiye” hedefiyle ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ;
  • CW Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. CW Enerji, dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları