Native Teacher

Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ
  • 28.09.2021
  • 0 - 50
  • 1026 Görüntüleme

İş Tanımı

WE ARE LOOKING FOR NATIVE ENGLISH SPEAKING TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ÇORLU NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ OKULLARI.

Aranan Nitelikler

*-A university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate,

*-Willing to work with children, energetic and has a positive attitude.

*-Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment.

*-Willing to use interactive and communicative methods in classes.

*-Have no difficulty in adapting new cultures.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Ay
Çorlu Kariyer Eğitim Kurumları Ltd Şti.
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Çorlu Kariyer Eğitim Kurumları Ltd Şti.
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Tekirdağ - Kapaklı
Bugün
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
KAVRAM KURS MERKEZİ
Tekirdağ - Kapaklı
Bugün
KAVRAM KURS MERKEZİ
Tekirdağ - Kapaklı
Bugün
ÖZGÜN KURS MERKEZİ
Çanakkale, Edirne, Çanakkale - Gelibolu, Tekirdağ, Balıkesir
Bugün
ÇORLU SINAV KURS
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
KAVRAM KURS MERKEZİ
Tekirdağ - Kapaklı
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Trakya Fen Bilimleri Eğitim Kurumları

“Eğitim, ciddi kurumların işidir...”

1965 yılında kurulan Fen Bilimleri Dershanesi kurulduğundan bu yana her yıl,öğrencilerinin sınavlarda elde ettiği başarılarıyla,Türkiye dereceleriyle dershanecilikte ülkemizin en seçkin öğretim kurumlarından biri olmuştur.

İstanbul-Beşiktaş’ta tek şube olarak faaliyetini sürdüren Fen Bilimleri,Fizik Öğretmeni ve Makine Mühendisi olan kurucumuz Sayın Nazmi ARIKAN tarafından1997 yılında devralındıktan sonra 1999 yılında Bakırköy’de, 2000 yılında Kadıköy’de yeni şubelerini açtı.2002 yılında Kadıköy’de bir şube daha açıldı.Üniversite hazırlıktaki birikimini Liselere hazırlıkta da değerlendirenFen Bilimleri’nin ilk Liselere Hazırlık kursu 2002 yılında İstanbul-Bakırköy’de açıldı.

Dershanelerin Temel Liseye dönüştürüldüğü 2014-2015 öğretim yılına kadar Fen Bilimleri Dershanesi Türkiye genelinde üniversite hazırlık ve liselere hazırlık olmak üzere yaklaşık 80 şubeye ulaştı.2018-2019 öğretim yılında Temel Lise, Özel Öğretim Kursu,Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Ortaokul, İlkokul,Anaokulu olmak üzere yaklaşık 140 kurumda eğitim-öğretim faaliyetini sürdüren Fen Bilimleri on binlerce öğrenciye eğitim-öğretim hizmeti sunmaktadır.

Geçmiş, geleceğe yön verir,Nasıl bir gelecek tasarımı yapılmışsa, ona göre geçmiş yazılmıştır!

-Fen Bilimleri Okulları’nın eğitim felsefesi Köy Enstitülerinin kuruluş felsefesine bağlı, ulusal ve uluslararası arenada tanınmış eğitimci John Dewey’in oluşturduğu ilerlemeci eğitim felsefesine dayanmaktadır. Fen Bilimleri Okulları’nın temel hedefi, toplumun devamını sağlayacak, toplumun değişim ve gelişimine yön verecek Yaşam Yaratıcılarının yetiştirilmesi olarak belirlenmiştir.

-Okullarımızın önemli hedeflerinden biri de demokratik bir toplumun gerekliğini öğrencilere kazandırmaktır. Öğrencilerin düşüncelerini kolay şekilde ifade etmelerinin sağlanması, farklılıklara duyarlılık gösterilmesi öncelikler arasında yer almaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları