Night Cleaning Supervisor

İstanbul Avrupa Yakası
  • 07.04.2021
  • 100 - 200
  • 2162 Görüntüleme
SHERATON ISTANBUL LEVENT Night Cleaning Supervisor İş İlanı

İş Tanımı

Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Marriott International bünyesindeki otelimiz Sheraton Istanbul Levent'te "Night Cleaning Supervisor” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan  takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

Katlarda bulunan eşyaların kayıp ve bulunan eşya prosedürüne göre teslimatının yapılması
Yeni konuklar için odaların kontrol edilmesi olası hataların maid tarafından düzeltilmesinin sağlanması ve oda temizlik onayının verilmesi.
C/o kontrolü yapılması.
Haşere ile mücadele yapılması.
Basit çiçek düzenlemelerinin yapılması.
Konukların istekleri ve şikayetleri ile ilgilenilmesi.
VIP odalar ile ilgilenilmesi ve nihai onayın verilmesi.
Konuk çocukları ile ilgilenilmesi.
Şüpheli şahıslara karşı dikkatli olunması.
Yönetim talimatlarına uymak kaydıyla misafir ve odalar ile ilgili durumların yönetime bildirilmesi.
Gece sonunda sorumlu olduğu kat ofislerinin kilitlenmesi.
Housekeeper ve Assistant Housekeeper’ ın vereceği diğer görevleri yerine getirmek.
Yönetim alanı içinde çalışma teknikleri, yönetsel, mali ve beşeri tüm konularda verimliliği, kaliteyi, motivasyonu, tasarrufçu davranışı, kurumsal bağlılığı ve iş disiplinini en üst düzeyde tutmak.

Aranan Nitelikler

  • Tercihen Önlisans/Lisans Mezunu,
  • 5 yıldızlı otellerde benzer görevlerde minimum 2 yıl bulunmuş,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Başarının takım çalışması ile yakalanacağına inanan, güleryüzlü

Gece çalışacak Bay/Bayan 'Gece Vardiya Lideri' aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

The Elysium İstanbul (Taksim
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
Double Tree by Hilton Piyalepaşa
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Son 1 Ay
Four Seasons Hotel Istanbul at The Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
23.03.2021
ÖZEL DUYGU HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

SHERATON ISTANBUL LEVENT

Marriott International, Inc; Bethesda, Maryland, ABD merkezlidir ve 134 ülke ve bölgede yer alan, 30 önde gelen markası ile 7,300'den fazla otelden oluşan bir portföyü kapsar. Marriott, dünyanın dört bir yanındaki otel ve tatil köylerini işletir ve lisanslar. Ayrıca Marriott International Dünya’nın en büyük sadakat programı olan Marriott Bonvoy ile 141 milyondan fazla üyeye ayrıcalıklı hizmet verir. Daha fazla bilgi için lütfen www.marriott.com adresindeki internet sitemizi, şirket ile ilgili en son haberler için ise www.marriottnewscenter.com adresini ziyaret edin. Ayrıca, Facebook ve Twitter ve Instagram'da @MarriottIntl hesabımızı takip ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

İstanbul'un İş Merkezinde Seyahat Deneyimini Zenginleştiriyoruz

İstanbul’un yükselen yıldızı 4. Levent bölgesinde yer alan SHERATON ISTANBUL LEVENT, uluslararası şirketlere bir kaç adım uzaklıktadır ve otelin yanındaki metroyla kolayca Taksim’e ve tarihi mekanlara doğrudan erişim sağlar. 248 modern konuk odası, 521 metrekare büyüklüğünde balo salonu ile 9 son teknolojik aletlere sahip toplantı salonu ve tam donanımlı fitness ile misafirlerine yenilenmiş hissedeceği Spa sunan Sheraton Istanbul Levent, konuklarına iş veya eğlence amaçlı seyahatlerde
İstanbul'u kalbinde deneyimlemeye davet ediyor.

Sheraton Istanbul Levent'te 9 farklı büyüklükteki toplantı odası ve 521 metrekarelik balo salonu toplantıları ve özel etkinlikleri kusursuz şekilde geçmesi için misafirlere ev sahipliği ediyor. Rehber Köpekler Derneği'ndeki tüylü dostlarımızın adını taşıyan toplantı odalarımız doğal gün ışığı seçeneği sunuyor. Kokteyl turlarında 600 kişiye kadar ağırlayabilen balo salonu, ihtiyaçlara göre şekillendirilecek 3 parçaya ayrılabilir. Etkinliklerimiz misafirlerimiz için tam doldurma ve canlandırma deneyimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Sheraton Club Lounge’da, rahatlama ve özel hizmetlerimiz misafilerimize unutulmaz anlar yaşatacak. Deneyimlerini farklılaştıracak ‘Concierge’ servisimiz, yüksek hızlı WiFi hizmetimiz ve ücretsiz kahvaltı, atıştırmalık ve içecek opsiyonlarımız ile dinlenmek, çalışmak veya arkadaşlar ile bir araya gelmek için farklı deneyimler sunuyoruz.

En son teknoloji fitness ekipmanları ile donatılmış olan Sheraton İstanbul Levent'teki fitness merkezi, misafirlerimize haftanın her günü 24 saat açık ve günlük rutinlerini takip etmeleri için çok çeşitli bireysel ve grup egzersizleri sunmaktadır. Alanında deneyimli fitness eğitmenlerimiz kişiselleştirilmiş hizmet ve birebir derslerde misafirler için en iyi programı belirler. Spa alanımız, 6 terapi odası, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna ve buhar odası ile dinlendirici, gençleştirici ve yenileyici gibi tüm detaylar için özenle tasarlanmıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları