Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

AVM Müdürü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Avukat
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Kamp Amiri
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.04.2019
Firmanın Tüm İlanları

Nitelikli Odalar (Villa) Operasyon Müdürü

Antalya
  • 04.05.2020
  • 200 - 500
  • 5155 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Nitelikli Odalar (Villa) Operasyon Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

Nitelikli Odalar Bölümün'de konaklayan misafirlerin, beklenti ve isteklerini yerine getirmek, şikayet konulan ile ilgilenerek çözüm bulmak ve misafire geri bildirimde bulunmak.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek bölgesinde bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için aşağıdaki niteliklerde ' Nitelikli Odalar (Villa)  Operasyon Müdürü ' aramaktayız.   

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun
  • 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli 
  • İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinden en az birini iyi derecede konuşabilen
  • Vizyon sahibi yeniliğe açık
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren
  • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek 
  • Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan  

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
22.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları