Okul Öncesi Öğretmeni

İstanbul Avrupa Yakası
  • 24.07.2023
  • 100 - 200

İş Tanımı

Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu'nda görev almak üzere aşağıda belirtilen şartları yerine getirebilecek öğretmenler aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu'nda görev almak üzere aşağıda belirtilen şartları yerine getirebilecek öğretmenler aranmaktadır. 
Üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Bölümlerinden 4 yıllık Lisans yada 2 yıllık ön lisans eğitimi almış, 
 • Sınıf Yönetimine hakim, ÇOCUKLARI SEVEN, SABIRLI, GÜLERYÜZLÜ, ENERJİK, temiz bir Türkçe'ye sahip, analitik düşünebilen, takım çalışmasında yerini alabilecek, yetenekli, çözüm üretebilen, 
• Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen ve bu doğrultuda ek sertifika vb program ve çalışmalarla somut adımlar atmış,
• En az iki yıl deneyimli,
• MS Office programlarını kullanabilen, Okul Öncesi Öğretmenleri alınacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır ve başvuruların resimli olması önemlidir. Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. Basvuru için sosyal medya, telefon vb iletişim kanallarını kullanmadığınız için teşekkür ederiz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AMERICAN INTERNATIONAL KIDS ACADEMY
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Bugün
BAŞVUR
MY GYM ATAKOY
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAŞVUR
MARKALAR BİRLİĞİ GENEL MERKEZ
Türkiye
Dün
BAŞVUR
Türkiye
Son 1 Ay
GÜNEŞLİ MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
BAŞVUR
MILESTONE INTERNATIONAL SCHOOLS
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
23.08.2023
BAŞVUR
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
12.08.2023
BAŞVUR
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
13.02.2023
KÜÇÜKŞEYLER ANAOKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
BAŞVUR
AMERICAN INTERNATIONAL KIDS ACADEMY
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

KÜÇÜKŞEYLER ANAOKULLARI

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde 19 il/ ilçede 34 okula ulaştı. Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.

Küçük Şeyler Anaokullarında çocuklarımız;Öğrenme zevkini ve keyfiniAraştırma heyecanlarınıMerak duygularınıYaratıcılıklarınıBiricikliklerini kendisi gibi olma ve farklı düşünme haklarınıÖzgüvenlerini…kaybetmeden eğitimlerini sürdürebilmektedirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları