Ön Muhasebe Elemanı

Kocaeli
  • 18.05.2023
  • 50 - 100

İş Tanımı

Zırhlıoğlu Şirketler Grubu Gebze Depo (Şekerpınar) mağazalarımızda görevlendirilecek ekip arkadaşı alınacaktır.Uzun süreli çalışma hedefi olan, “Ön Muhasebe Elemanı” alınacaktır

Aranan Nitelikler

  • Ön muhasebe deneyimi olan
  • Gerektiğinde mesaiye kalabilecek
  • Şekerpınar civarında  oturan
  • Ön Muhasebe personeline ihtiyacımız  vardır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANAHTAR ANTREPO TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Kocaeli - Gebze
Bugün
BAŞVUR
KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Kocaeli - Gebze
Bugün
BAŞVUR
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Kocaeli
Bugün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
BAŞVUR
TERMOPET AKARYAKIT A.Ş.
Kocaeli
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli
Son 1 Ay
BAŞVUR
HEGSAGONE MARİNE ASİA HOTEL
Kocaeli - Darıca
Son 1 Ay
BAŞVUR
YEMEKÇİ KIZ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Son 1 Ay
BAŞVUR
LORİS PARFÜM
Kocaeli - Gebze
11.08.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

-80 yıllık perakendecilik tecrübesine sahip, 3 grup şirketi, 650’yi aşkın çalışanıyla beraber büyük bir aile olan Zırhlıoğlu; Mağazacılık, Distributorlük, Dış Ticaret ve Private Label Üretimi olmak üzere 4 farklı kanalda operasyonlarını yönetiyor.

-12 noktasıyla Bakkal, Market, Büfe, Kantin, Restoran, Yemekhane, Otel, Yurt, Özel Kuruluşlar, Kamu Kurumları vb. gibi 20’den fazla müşteri grubuna hizmet veren Zırhlıoğlu, sektörün gelişimine öncülük etmeyi kendine ilke edinmiş bir grup şirketidir.

-Zırhlıoğlu; Geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla, iç pazardaki gücünü günden güne arttıran bir grup şirketidir.

  • Misyonumuz;

Kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, istikrarlı bir büyüme politikası benimsemiş, kısa sürede hizmet sektöründe itibarlı bir yer edinmiştir. Deneyimli, dinamik personeli ve uzman idari ve teknik kadrosuyla, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar her aşamasında sektördeki standartlarına uygun olarak yapmayı ve müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

  • Vizyonumuz;

Her şeyin üzerinde tutulan insana değer, insana saygı ve insan sağlığı için yaptığı hizmetin bilincinde olan firmamız, hep daha ileri gitmek ve gelecekte daha iyi olmayı, çalışanlarının ve müşterilerinin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi, inovasyon, hizmet ve kalite kavramlarını bir arada tutarak lokomotif tedarikçi olmayı ilke edinmiştir.Firmamız kendini her yeni iş gününde yenileyerek ve geliştirerek kalitesini devam ettirmek için teknolojik ve sektörel gelişimleri dünya çapında izlemekte ve kendisi için en uygun olanı bünyesinde uygulayarak ülke çapında en iyi firmalar arasında yer alma hedefini sürdürmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları