Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İşyeri Hekimi
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Kütahya
Bugün
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Erzurum
Bugün
Diğer Sağlık Personeli
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Erzurum
Bugün
Diğer Sağlık Personeli
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Bursa, Balıkesir
Son 1 Hafta
Diğer Sağlık Personeli
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Diyarbakır
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

OSGB ASİSTANI

Elazığ
 • 03.09.2019
 • 100 - 200
 • 1860 Görüntüleme
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş. OSGB ASİSTANI İş İlanı

İş Tanımı

Tez Medikal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı Türkiye’nin lider OSGB’sidir.

Genel müdürlük ekibi ile toplam sayısı günden güne artmakta olan, 1000’in üzerinde deneyimli, nitelikli  kadrosu ve iş sağlığı güvenliği ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı ve koordineli bir sistem içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tüm tehlike sınıflarına uygun hizmet verebilme kapasitesinde olan, Türkiye’nin önde gelen holding ve büyük ölçekli firmalarının çözüm ortağı olma başarısına sahip tek OSGB şirketidir.

Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; hava, deniz, yat limanı, tersane, kampüs, sanayi kompleksi, banka, alışveriş merkezleri ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir.

 • Bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin yasal mevzuat hükümlerini yerine getirmesinin takip edilmesi 
 • İSG-Katip atama süreçlerinin takibinin yapılması 
 • Bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinden gelen masraf form ve faturalarını eşleştirilerek düzenlenmesi, proje ve atama lokasyonunu da eklenerek ve kontrol edilerek Genel Müdürlük ofisine gönderilmesi 
 • İşe giriş ve çıkış dosyalarının takibinin yapılması, yeni personel için gerekli materyallerin temin ve takibinin yapılması
 • Her ay sonunda bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri tarafından bölge asistanına gönderilen puantaj tablolarının, mutabakat süreleri ve atama saatleri ile kontrol edilerek excel tablo oluşturulması, tablonun İnsan Kaynakları Departmanı ile paylaşılması

 

Aranan Nitelikler


 • Lise, Ön lisans ya da Lisans Mezunu
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen 
 • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Türkiye
11.03.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Tezmed Tez Medikal Sağlık Gıda Turizm ve Eğitim Ltd. Şti.

TEZ MEDİKAL

Tez Medikal, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Tez Medikal özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

Tez Medikal, OSGB (Ortak sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak, Tüm Türkiye'de koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tez Medikal İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da Türkiye'nin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği geçen yıllarda olduğu gibi 2013 ve 2014 yıllarında da olduğu gibi 2015 yılında da şirketimizin en önemli faaliyet alanı olarak belirlenmiştir.

 10 yıldır Atatürk Havalimanı'nda faaliyet gösteren, 60 bin personel ve yaklaşık 100 milyon yolcuyu ilgilendiren komple sağlık çözümü sistemi ile hizmet veren kurumumuz Tez Medikal, PortClinic markası ve yılların tecrübesini ilk günün heyecanı ile birleştirerek başta İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen olmak üzere), Ankara-Esenboğa, İzmir-Adnan Menderes, Antalya-Gazi Paşa ve Milas-Bodrum havalimanında yoluna devam etmektedir.

 

PortClinic, Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş.'nin hava, deniz, yat limanı, tersane, kampüs, sanayi kompleksi, alış-veriş merkezleri gibi yoğun yaşam alanlarında konuya özel komple sağlık çözümlerini üreten markasıdır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları