PHP Yazılım Uzmanı/Remote

Türkiye
  • 10.04.2023
  • 200 - 500
AKINSOFT PHP Yazılım Uzmanı/Remote İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de yazılımın öncüsü olan AKINSOFT genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, PHP Yazılım Uzmanı (Remote) çalışabilecek,  yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Aranan Nitelikler

*PHP,  Laravel deneyimi olan,
*MySql veyaPostgreSQL veritabanı hakkında bilgi sahibi,
*JavaScript, CSS, Html,
*Ajax konusunda bilgili,
*Remote çalışabilecek takım arkadaşları aranıyor.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Konya, Türkiye
Bugün
BAŞVUR
Konya - Karatay, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
14.03.2023
BAŞVUR
Konya - Karatay, Türkiye
25.02.2023
Türkiye
25.02.2023
Türkiye
25.02.2023
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Dün
BAŞVUR
Konya, Türkiye
26.03.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

AKINSOFT

Türkiye’nin en büyük yerli yazılım markası AKINSOFT, 1995'de kurulmuştur. Bugün Türkiye'de 81 ilde ve dünyada 36 ülkede 2000'i aşkın bayisi ve destek noktası ile 160.000'in üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeye hizmet vermektedir.  

AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları, Mobil Programlar, E-Ticaret çözümleri ve E-Dönüşüm çözümleri olmak üzere 120'yi aşkın yazılımı ile işletmelerin yanında yer almaktadır.

Türkiye'de ilklere imza atan AKINSOFT; 2009 yılında Türkiye’nin ilk insansı robotlarını üretmiş ve 2015'de Türkiye’nin ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS'in temellerini atarak robotların seri üretimine başlamıştır.

Bilime ve Eğitime verdiği değer kapsamında tüm teknolojik gelişim süreçlerini teknoloji severlerle paylaşmak için dünyanın ilk insansı robot müzesi İstanbul Robot Müzesi’ni açmıştır.  AKINSOFT ve AKINROBOTICS kendi öz sermayesi ile kurulmuş ve hiçbir destek almadan büyüyerek bugün Türkiye’nin önemli dinamiklerinden olmuştur.

Kurulduğu günlerde belirlediği vizyonlarının her birini yerine getirmiş ve yine kurulduğu günlerde hedeflediği, AKINSOFT ve AKINROBOTICS'i halka arz etme ve AKINSPACE Yüksek Teknoloji Enstitüsü kurma planlarını başlatmıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları