Proje Müdürü

Irak
  • 18.09.2020
  • 200 - 500
  • 2606 Görüntüleme

İş Tanımı

IRAK / AMEDİ  Hastane Projemizde Çalıştırılmak Üzere ;

Üst yapı projelerinde deneyimli  ve tercihen  şantiyelerde Proje Müdürü pozisyonunda görev almış , Proje Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun

-Proje Müdürü pozisyonunda görev almış-Görev aldığı projelerde işin başından sonuna kadar bulunarak projeyi tamamlamış,

-Minimum 10 yıl tecrübe sahibi 

-İş geliştirme, organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, şantiye ekibi kurma konusunda tecrübeli;

-Merkez yönetimine haftalık ve aylık şantiye raporlarını hazırlayabilecek,

-Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dâhilinde ve talep edilen kalitede tamamlanmasını sağlayacak,

-Proje bütçesinin oluşturulması, planlanması ve gerçekleşmeler ile birlikte kontrol edilmesini sağlayacak,

-Kurum hakedişleri ve taşeron hakedişleri ile alakalı teknik ofis ile işbirliği yapacak,

-İletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına yatkın,  

-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

- İyi derece İngilizce dışında   tercihen 2. Yabancı dil (Kürtçe ) bilen
"KÜRK İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 111 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Konya, Eskişehir, Kütahya, Türkiye
Dün
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Dün
Kütahya, Türkiye
Son 1 Hafta
Konya, Türkiye
Son 1 Hafta
Bursa, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Kürk İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.

KÜRK İNŞAAT,
1981 yılında Türkiye-Mersin’de Mehmet N. Kürk tarafından kurulmuştur. 1981- 2001 yılları arasında yurtiçinde gerçekleştirdiği 1000’den fazla konut inşaatının yansıra, alışveriş merkezi, iş merkezi ve petrol istasyonu gibi çeşitli pek çok projeye de gerek doğrudan şirket olarak, gerekse iştirakleri vasıtası ile imza atmıştır. Firma, 2001 yılından itibaren özellikle Irak’ta faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu süreçte 5 yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, ofis kuleleri, kurumsal ve resmi yapı kompleksleri, eğitim kampüsleri, villa ve rezidanslar gibi pek çok farklı ve prestijli projede uluslararası standartlarda verdiği hizmet ile bölgenin önde gelen inşaat şirketleri arasında yerini almıştır.KÜRK İNŞAAT, kuruluşundan itibaren inşaat sektöründe sürdürdüğü faaliyetlerinin yanı sıra zaman içerisinde gelişen girişimci yapısı, çeşitliliğe ve tamamlayıcılığa verdiği önem ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile ENERJİ, GAYRİMENKUL, TURİZM ve TİCARET sektörlerinde de varlığını ortaya koymuştur. Kürk İnşaat faaliyet göstermekte olduğu sektörler kapsamında her türlü altyapı ve üstyapı inşaat ve taahhüt işlerinin gerçekleştirilmesi; , zirai tesis, turizm tesisi, enerji tesisi, petrol ve endüstri tesisleri kurulması ve işletilmesi; gayrimenkullerin inşası, alımı, satımı ve kiralanması ve de her nam malzemenin tedarikinin, ithalat ve ihracatının yapılması alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.KÜRK İNŞAAT, doğrudan kendisi veya iştirakleri olan Kürk Gayrimenkul Yatırım Ve Turizm A.Ş. ve Kurmick İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş firmaları ve çözüm ortağı olduğu çeşitli başka firmalarla beraber, faaliyet göstermekte olduğu tüm sektörlerde üstün uzmanlık anlayışıyla tamamladığı her projenin yaşamı daha iyiye götürmesini hedefleyerek çalışmaktadır. Kürk İnşaat, merkezinde insanın yer aldığı projelere imza atarak sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaya devam edecektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları