Rehber Öğretmen

 • 25.02.2023
 • 200 - 500
 • 2818 Görüntüleme
BİLİM YAŞAM OKULLARI Rehber Öğretmen İş İlanı

İş Tanımı

Daha iyi bir dünyanın mümkün olduğu inancıyla kurulan okulumuz, 2017 - 2018 eğitim öğretim yılından itibaren İstanbul Avrupa yakasında bulunan tek kampüsünde; felsefeyle, sanatla, sporla iç içe Bilim' in izinde Yaşam' ın içinde kendisi olabilen çocuklar yetiştirmeye devam etmektedir.

Tüm etiketlerden, yargılardan ve kıyaslamalardan uzak güvenli bir okul ikliminde çocuklarımızın duygusal ve fiziksel güvenliğinin sağlandığı, öğrenme farklılıklarının önemsendiği, biricik ve özgün bir eğitim modeli uygulanmaktadır.

2023-2024 eğitim öğretim yılında görev alacak, çocuklarımızın gelişimlerine tanıklık edebilecek donanıma sahip siz değerli REHBER ÖĞRETMENLERİNİ aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ya da Psikoloji bölümü mezunu ve Pedagojik Formasyon sertifikasına sahip,
 • Tercihen alanında Lisans üstü derecesine sahip,
 • Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,
 • Farklılaştırılmış eğitim programlarını uygulamaya istekli,
 • Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen,
 • Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,
 • Yaşam boyu öğrenmeyi felsefe edinmiş,
 • Gelişime ve değişime açık,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerileri yüksek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
SULTANGAZİ SINAV KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Bugün
LEVENT SINAV KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
FLORYA KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Dün
Era Kolejleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Era Kolejleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BİLGİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Son 1 Hafta
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

BİLİM YAŞAM OKULLARI

2003 yılında Vizyon Eğitim Danışmanlık A.Ş. olarak Türkiye'nin önde gelen dershanelerinden birinin temsilcisi olarak kurumsal yapımızı oluşturduk. 

2015 yılında dershaneden temel liseye dönüşerek öğrencilerimize rehberlik etmeye devam ettik. 16 yıl içinde yaklaşık 10 bin öğrencimizi lise ve üniversite hedefine ulaştırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2017 yılında ise Bilim Yaşam Okullarının temelini atarak, toprağa bir tohum ektik ve onun YAŞAM bulması, gelişmesi ve eğitimde öncü bir çınara dönüşmesi için hayaller kurduk. Tohum bu toprakların kültüründen beslenen; bilim, sanat ve sporun eşsiz harmonisini kanatlarına takıp yaşamdaki doğruları bulmak için pes etmeden uçan bir kuşa dönüştü... Verdiği her sözün arkasında duracak, her metre yolda iyi düşünülmüş adımlar atarak ilerlemeyi benimsemiş bir kurum olmak için yola çıktık.

Ülkemizde eğitim öğretim yöntemleri ve kurumsal yapıları ile öne çıkmış okulları ve Singapur, Norveç, Avusturya gibi birçok ülkedeki eğitim modellerini yerinde inceledik. Ülkelerin eğitim bilimcilerinden, uyguladıkları eğitim-öğretim yöntemleri ve öğrencilerini geleceğe nasıl hazırladıkları ile ilgili bilgiler aldık. Edindiğimiz deneyimlerden yola çıkarak çocuklarımızın eğitim ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayacak güçlü bir eğitim-öğretim modeli hazırladık.

2019-2020 eğitim öğretim yılında okulumuzun kapılarını, öğrencilerimiz ve onları bekleyen gelecek için sonuna kadar açtık.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları