İş Tanımı

Üniversitelerin Psikoloji (Pedagojik Formasyon eğitimi alan) ya da felsefe,sosyoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden mezun,Pedagojik formasyonu olan,En az 2 yıllık öğretmenlik deneyimine sahip,Tercihen kurs  tecrübesi olanMS Office programlarına hakim,İletişim becerileri yüksek,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın Rehber Öğretmen alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Psikoloji (Pedagojik Formasyon eğitimi alan) ya da
Psikolojik Danışmanlık veya felsefe  bölümlerinden mezun,
Pedagojik formasyonu olan,
En az 1 yıllık öğretmenlik deneyimine sahip,
Tercihen kurs tecrübesi olan
MS Office programlarına hakim,
Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden,
İletişim becerileri yüksek,
sorumluluk sahibi,
ekip çalışmasına yatkın

Rehber Öğretmen alınacaktır.

Özet Bilgiler

 • Rehber Öğretmen
 • Eğitim
 • Eğitim
 • Tam zamanlı
 • Uzman
 • Ankara Etimesgut Etimesgut/Ankara
  • Toplu Taşımaya Erişim
  • Kapalı Otopark
  • Açık Otopark
  • Dinlenme / Oyun Alanı
 • 0-25 yıl
 • 2.05.2023
 • 22.06.2023
 • 9.09.2024

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Özel Pursaklar Karacan Kişisel Gelişim Kursu
Ankara - Pursaklar
Dün
Ortadoğulular Eğitim Kurumları
Ankara - Altındağ
Dün
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Ankara - Altındağ
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
AYDIN KURS
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Etimesgut
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları