Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Krediler Şefi
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Kemer
Bugün
Meydan Şefi
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Aksu
Bugün
KAT GÖREVLİSİ
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Manavgat
Bugün
Depo Elemanı
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Kepez
Bugün
Ziraat Mühendisi
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Kepez
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Resepsiyonist

 • 6.02.2024
 • 100 - 200

İş Tanımı

İşletmemiz Nirvana Mediterranean Excellence Hotel 'de görevlendirilmek üzere " Resepsiyon Görevlisi " aramaktayız

Aranan Nitelikler

 • Tercihen turizm lisesi veya lise mezunu  
 • En az yabancı 1 yabncı dil bilmesi gerekir. İkinci dil bilen tercih sebebidir.
 • Tercihen en az üç yıl benzeri işletmelerde aynı pozisyonda çalışmış olmak.
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak.
 • Esnek çalışma saatlerine uygun olmak.
 • Kişisel gelişime açık olmak.
 • İnsan ilişkilerinde becerili ve kuvvetli olmak.
 • İkna yeteneğine sahip olmak.
 • Organizasyon becerisine sahip olmak.
 • Fiziksel görünümü düzgün olmak.
 • Diksiyonu düzgün olmak.
 • Uzun süre ayakta çalışabiliyor olmak.
 • Güleryüzlü olmak.
 • Erkek adaylarda tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Trendy Verbena Beach
Antalya - Manavgat
Bugün
BAŞVUR
CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES & SPA
Antalya - Manavgat
Bugün
BAŞVUR
ROYAL ALHAMBRA HOTEL
Antalya - Manavgat, Antalya - Manavgat
Bugün
BAŞVUR
CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA
Antalya - Manavgat, Antalya - Manavgat
Bugün
BAŞVUR
ATG HOTELS
Antalya - Serik
Bugün
BAŞVUR
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Serik
Bugün
BAŞVUR
Ramada Resort Lara
Antalya
Bugün
BAŞVUR
ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
BAŞVUR
ATG HOTELS
Antalya - Aksu
Bugün
BAŞVUR
ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

GALERİ KRİSTAL

Crystal Hotels

-1955 yılında kurucusu Turan Kilit tarafından Kristal Züccaciye Toptan ve Perakende Ev Gereçleri ismi ile faaliyetlerine başlayan Kilit Şirketler Grubu, ilerleyen zamanlarda şirketin yönetimine geçen, Süleyman Kilit, Tuncay Kilit ve Taner Kilit kardeşler ile atağa geçmiş ve otel ekipmanları sektöründe uzmanlaşarak, "Galeri Kristal" adı altında yaptığı atılımlar ve sektörün hizmetine sunduğu 50.000'den fazla ürün çeşidi ile sektörün yenilikçi ve lider firmaları arasına kısa zamanda girmiştir.

-1993 yılında müşteri odaları sarf malzemeleri adı verilen buklet malzemelerini üretmek amacıyla Kristal Kimya'yı faaliyete geçirmiş ve aynı dönem içerisinde Orion Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şti ile de ortaklıklarını kurmuşlardır. Kilit kardeşler göreve başladıkları ilk günden beri bulundukları sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeyi takip ederek 1996 yılında Kristal Endüstriyel Mutfak Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kurup endüstriyel mutfak ekipmanları ve tasarımı projelendirilmesi ve üretimi konusunda' da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurmuş oldukları bu şirketi daha sonra Makpa Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile aynı çatı altında buluşturmuşlar ve günümüze, Makpa Kristal'i sektörünün lider bir kuruluşu olarak taşımışlardır.

-Grup 2002 yılında gıda sektörüne girmiş ve dondurulmuş gıda alanında faaliyet gösteren Üntar Tarım Gıda San. şirketini ortakları ile kurup faaliyete geçirmiştir. 2007 senesinde yeni bir atılım ile grup, Ar-yıldız fabrikasının çoğunluk hisselerini satın alarak firmayı iştirakleri arasına katmış ve bu sektördeki müşterilerine dünya pazarındaki tüm yenilikçi ürün yelpazesini en iyi şekilde sunmayı hedeflemiştir.

-Kilit Şirketler Topluluğu ayrıca Turizm sektöründe de yatırımlar yapmıştır. Bugün grubun; Crystal De Luxe Resort & Spa, Crystal Flora Beach Resort, Crystal Family Resort & Spa, Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, Crystal Palace Resort & Spa, Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, Crystal Admiral Resort Suites & Spa, Crystal Green Bay Resort & Spa, Crystal Kaymaklı Hotel & Spa, Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, Crystal Waterworld Resort & Spa, Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ve Crystal Aura Beach Resort & Spa Otelleri adı altında 14 oteli mevcuttur.

-Grup Antalya havalimanı karşısında yer alan merkez ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendini sürekli yenileyerek sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini firmalar ve müşterileri ile paylaşarak köprü görevi görmeye ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedef edinen grup amatör ruhla profesyonelce hizmetlerine devam etmektedir…

Misyonumuz;
 • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi firmalarla, müşterilerimizle paylaşarak köprü görevi gören, sektörün gelişmesine katkı sağlayarak çevreye ve topluma sürekli değer katan, ürün çeşitliliği, kalitesi ve uyguladığı fiyat politikaları ile rakiplerinden farklılaşarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilen bir şirket olmaktır.
Vizyonumuz;
 • Kalifiye insan kaynağı ve ürün portföyü ile fark yaratan, tüm kültürlere hitap edebilen, değişimi yönlendiren, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının öncelikli tercihi olan, sektöründe lider bir dünya şirketi olmaktır.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları