Robot Müzesi Teknik Personeli

  • 21.05.2024
  • 0 - 20
AKINSOFT Robot Müzesi Teknik Personeli İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de yazılımın öncüsü olan AKINSOFT güçlü ve dinamik kadrosuna değer katabilecek yeni çalışma arkadaşları arıyor...

*Robotları sergilenmek üzere hazırlayacak, (ayarlama vb.)
*Sergilenen robotlarda meydana gelebilecek basit arızaları giderecek,
*Müze binasının, ısıtma, soğutma, havalandırma, elektrik tesisatı vb. sistemlerinin işletilmesi, bakımı ve küçük onarımlarını yapacak,

Aranan Nitelikler

* Tercihen Meslek yüksek okulları ya da Meslek liselerinin Elektrik, Elektronik vb. bölümlerinden mezun veya Ustalık/Kalfalık belgesi olan,
* Elektronik ve Mekanik sistemleri konusunda bilgili,
* Lehimleme yapabilecek,
* Teknik işlerde el becerisi olan, arıza tespiti ve onarımı yapabilecek,
* Muhakeme yeteneği olan ve sorunlara pratik çözümler bulabilecek,
* Microsoft Office programlarını kullanabilen,
* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif sürüş tecrübesi olan,
* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek olan.

* Müze çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. (cumartesi-pazar müze açıktır, hafta içi bir gün izin kullanılacak)
Mesai Saatleri: 09:30 ile 18:00 arasında olacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AKINSOFT
AKINSOFT
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Tam zamanlı İş Yerinde
BENZER TÜM İLANLAR

AKINSOFT

Türkiye’nin en büyük yerli yazılım markası AKINSOFT, 1995'de kurulmuştur. Bugün Türkiye'de 81 ilde ve dünyada 36 ülkede 2000'i aşkın bayisi ve destek noktası ile 160.000'in üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeye hizmet vermektedir.  

AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları, Mobil Programlar, E-Ticaret çözümleri ve E-Dönüşüm çözümleri olmak üzere 120'yi aşkın yazılımı ile işletmelerin yanında yer almaktadır.

Türkiye'de ilklere imza atan AKINSOFT; 2009 yılında Türkiye’nin ilk insansı robotlarını üretmiş ve 2015'de Türkiye’nin ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS'in temellerini atarak robotların seri üretimine başlamıştır.

Bilime ve Eğitime verdiği değer kapsamında tüm teknolojik gelişim süreçlerini teknoloji severlerle paylaşmak için dünyanın ilk insansı robot müzesi İstanbul Robot Müzesi’ni açmıştır.  AKINSOFT ve AKINROBOTICS kendi öz sermayesi ile kurulmuş ve hiçbir destek almadan büyüyerek bugün Türkiye’nin önemli dinamiklerinden olmuştur.

Kurulduğu günlerde belirlediği vizyonlarının her birini yerine getirmiş ve yine kurulduğu günlerde hedeflediği, AKINSOFT ve AKINROBOTICS'i halka arz etme ve AKINSPACE Yüksek Teknoloji Enstitüsü kurma planlarını başlatmıştır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları