Saha Koordinatörü

Karabük
  • 28.08.2021
  • 0 - 50
  • 5862 Görüntüleme
British Town Dil Okulları Saha Koordinatörü İş İlanı

İş Tanımı

sahada el ilanları dağıtıp, müşteri ile birebir iletişeme geçerek onları şubemize yönlendirecek kendine ekip kurup onları düzenli kontrol edecek çalısma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip ve/veya sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış,- Tercihen eğitim sektöründe çalışmış,- Gelişime açık ve öğrenme azmi olan,- Sonuç odaklı, pratik, takipçi ve dikkatli,- İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş,- Enerjik, yaşama pozitif bakabilen ve güler yüzlü,- Kendine ve giyimine son derece özen gösteren.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
01.04.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Bemar Kariyer Okulu

BritishTown Yabancı Dil Kursları ve Bemar Kariyer Okulu 25 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amaca özel ve bireylerin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan eğitim programları” ile iş dünyasına ve iş dünyasına adım atmakta olan tüm adaylara  eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte olan nezih ve kaliteli bir eğitim kurumudur. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yayılmış halde olan farklı şubeler ile, sektörün önde gelen yenilikçi ve eğitim kaygılarını en önde tutan,  güçlü bir kuruluşudur.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları