Saha Satış Elemanı

  • 11.06.2022
  • 0 - 50
  • 3381 Görüntüleme

İş Tanımı

YENİ GİRNE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; sahada broşür dağıtacak, eğitimlerimizle ilgilenen kişilerin isim ve telefon bilgilerini alarak ofisimize ulaştıracak ya da bizzat kendilerini ofisimize yönlendirerek data toplama sürecine destek verecek, ihtiyaç olduğunda günlük ve part time olarak çalışabilecek saha elemanları aranmaktadır.
Çalışma saatleri: 14:00-19:00 'dır

Aranan Nitelikler

  1. sahada broşür dağıtarak saha datası toplayacak,
  2. eğitimlerimizle ilgilenen kişilerin isim ve telefon bilgilerini alarak ofisimize ulaştıracak ya da bizzat kendilerini ofisimize yönlendirerek data toplama sürecine destek verecek,
  3. ihtiyaç olduğunda günlük ve part time olarak çalışabilecek saha elemanları aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI
Türkiye
Bugün
FRESHEMO PROMOSYON TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Trabzon, Antalya
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Bemar Kariyer Okulu

BritishTown Yabancı Dil Kursları ve Bemar Kariyer Okulu 25 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amaca özel ve bireylerin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan eğitim programları” ile iş dünyasına ve iş dünyasına adım atmakta olan tüm adaylara  eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte olan nezih ve kaliteli bir eğitim kurumudur. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yayılmış halde olan farklı şubeler ile, sektörün önde gelen yenilikçi ve eğitim kaygılarını en önde tutan, güçlü bir kuruluşudur.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları