Sakarya Küçük Şeyler Anaokulu/Okul Öncesi Öğretmeni

Sakarya
  • 5.07.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

SAKARYA KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULU'nda görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun,
-Tercihen alanında deneyimli 
-MEB atama kriterlerine uygun
-İletişim ve temsil yeteneği güçlü,
-Ekip çalışmasına yatkın,
-Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,
-Sakarya'da ikamet eden,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MARKALAR BİRLİĞİ GENEL MERKEZ
Türkiye
Dün
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

KÜÇÜKŞEYLER ANAOKULLARI

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde 19 il/ ilçede 34 okula ulaştı. Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.

Küçük Şeyler Anaokullarında çocuklarımız;Öğrenme zevkini ve keyfiniAraştırma heyecanlarınıMerak duygularınıYaratıcılıklarınıBiricikliklerini kendisi gibi olma ve farklı düşünme haklarınıÖzgüvenlerini…kaybetmeden eğitimlerini sürdürebilmektedirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları