Şarküteri Görevlisi

Bursa
  • 20.02.2023
  • 1000+
  • 45954 Görüntüleme

İş Tanımı

Özhan Marketler Zinciri , 1000'i aşkın çalışanı ile müşterilerine 59 yıldır başarı ile hizmet vermektedir. Siz de kariyerinizi perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız, Özhan Marketler Zincirine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhan Marketler Zinciri, mağazalarımızda Şarküteri bölümümüzde, müşterilerimize güleryüzlü şekilde hizmet verecek ve şarküteri ürünleri satış işlemlerini yürütecek, tam zamanlı çalışacak şarküteri görevlisi aramaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Perakende ve Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli
  • Öğrenmeye ve gelişime açık
  • Güleryüzlü
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek 
  • Bursa'da ikamet eden
  • En az lise mezunu 
  • Bay - Bayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bursa - Nilüfer, Bursa - Nilüfer, Bursa - Nilüfer
Son 1 Hafta
Bursa - Nilüfer
Son 1 Hafta
Özhan Marketler Zinciri
Bursa
29.09.2022
Özhan Marketler Zinciri
Bursa
13.09.2022
Özhan Marketler Zinciri
Bursa
13.09.2022
Özhan Marketler Zinciri
Bursa
3.08.2022
Şura Marketçilik Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa - Nilüfer
Son 1 Ay
TAVUK DÜNYASI
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya
Son 1 Hafta
Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Özhan Marketler Zinciri

''Bir hayalin olsun, sana yol göstersin ve sürüklesin peşinden...''

-Nevzat Özhan da bir hayal kurmuştu Yenisölöz’de, 1963 yılında açtığı küçük bir bakkal dükkanında ...Nevzat Özhan’ın açtığı yolda yürüyen, ortak düşlere, ortak hedeflere sahip olan çocukları ise, Özhan’ı Bursa’ya taşıyarak, kentin ilk yerel marketi haline getirdiler.

-1963 yılında kurulan şirketimiz, Bursa genelinde 45 mağazası ve 900'ü aşkın çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. TSE-ISO 9001 Kalite güvenliği ve TSE-ISO-22000 Gıda Güvenliği Belgesi sahibidir.

-Zengin ürün çeşidimiz, titizlikle sürdürdüğümüz besicilik altyapısıyla sunulan et mahsullerimiz, balık çeşitlerimiz, Türkiye’nin dört bir yanından getirilen özel şarküteri ürünlerimiz; Özhan markasının hijyen ve güven farkıyla tüketiciye ulaşıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verimlilik ve kalite çalışmalarına da özen gösteren Özhan Marketler Zinciri, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni alan ilk yerel market unvanını taşıyor. Perakende sektöründe ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücü sorununu çözmek için harekete geçen Özhan, kurduğu eğitim merkezinde çalışanlarına eğitimler veriyor. Özhan Eğitim Merkezi, Bursa'da bir ilk olma özelliği taşıyor.

-Özhan Marketler Zinciri olarak, müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle, Bursa'da yeni mağazalar açarak, perakende sektöründe yeni istihdam olanakları yaratmaya ve çalışanlarımıza kariyer fırsatları sunmaya devam edeceğiz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları