Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Torna Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Tel Erezyon Operatörü
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Tır Şoförü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene...
Bugün
CNC Operatörü
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Temizlik Görevlisi
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Satınalma Sorumlusu

  • 10.02.2021
  • 100 - 200
  • 2186 Görüntüleme

İş Tanımı

Satın alma stratejisi ve politikaları oluşturun ve uygulayın. Tedarik ihtiyaçlarını tahmin edin. Tedarikçi ve sözleşme tabanındaki makro eğilimleri izleyin ve tepki verecek planları uygulayın. Eğitim fırsatlarını belirleyin ve geliştirin. Satın alma faaliyetini ve ölçümlerini takip edin. Bölümdeki satın alma üyelerini eğitmek. Tedarikçinin saha ve şirket gereksinimlerine uygunluğunu sağlayın. Ürünler için satın alma stratejileri geliştirme ve uygulama konusunda departmana yardım etmek. Ana tedarikçilerle ilişkiler kurun ve geliştirin. Satın alma sürecini tüm aşamalarda yönetin. Eğitim fırsatlarını belirleyin ve geliştirin. Materyal ve hizmetleri müzakere edildiği ve uygun şekilde onaylandığı şekilde sipariş edin. Alıntıları inceleyin. Satın alma taleplerini hazırlayın, satın alma siparişlerini şirkete göre onaylayın ve yayınlayınpolitika ve müzakere edilen şartlar ve koşullar. Tedarik dosyalarını koruyun. Satıcı ilişkilerini yönetin ve etkili ortaklıklar kurmaya yardımcı olun. Satın alma taleplerini geliştirin ve gözden geçirin ve zamanında yapılmasını kolaylaştırmak için gerektiği şekilde yetkilendirme sağlayınyeni ürünlerin satın alınması. Maliyeti düşürmeye ve anlaşmaları sağlamaya yardımcı olun.

Aranan Nitelikler

Minimum Gereksinimler:   Microsof Office hakkında iyi bilgi Orta düzeyde satın alma ve tedarik deneyimi. İngilizce olarak anlar ve anlar yazabilir. Akıcı konuşma zorunlu değildir.• Tercihen kullanılan Logo ERP yazılımları

Çorlu,sağlık mah. ve velimeşeye servisimiz bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
GÜNÖZ TEKSTİL
Tekirdağ
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları