Bu ilan yayından kaldırılmıştır.
ERK ÇELİK HALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  Satınalma Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Çelik Halat ve İş Güvenliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; SATINALMA UZMANI olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız. 

Şirket:
2004 yılında ‘’Erk Çelik Halat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’’ ticari unvanı ile kurulmuş olup, kurulduğu günden günümüze kadar geçen süreçte çelik halat, bağlantı elemanları, kaldırma ekipmanları ve iş güvenliği malzemeleri sektöründe piyasanın önde gelen firmaları arasına girmiştir.Sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, çözüm odaklı ve rekabetçi değerlerini koruyarak, sadece bölgesel değil, Türkiye genelinde bilinen bir marka olan Erk Çelik; Vinç, Demir Çelik, Denizcilik, Asansör, Balıkçılık, Otomotiv, Madencilik, Mimari, Telesiyej, inşaat sektörleri ve güvenliğe ihtiyaç duyulan her işletmeye hizmet vermeye yönelik ürünleri ile faaliyet göstermektedir.
Erk Çelik Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde hem toptan / perakende kanalına hem de büyük endüstriyel imalatçı konumunda olan son kullanıcılara düzenli olarak satış yapmaktadır 

İş Tanımı:
 • Firma ihtiyaçları ve pazar talepleri doğrultusunda onaylı tedarikçi listesindeki yurtiçi ve yurtdışı firmalara ürün siparişi vermek, ana depoya gelişe kadar geçen süreci koordine etmek, depo girişi sonra iç iletişim bildirimlerinde bulunmak ve bir sonraki sipariş için zaman tahmin ve planlamasını yapmak.
 • Satınalma Müdürü koordinasyonunda , Şirketin olası ihtiyaçlarına yönelik uygun koşulları taşıyan alternatif tedarikçiler envanterini oluşturmak ve güncel tutmak. Bunun için gerekli iç pazar ve dış pazar araştırmalarını yapmak, ilgili araştırma sunumlarını hazırlamak ve yönetime sunmak.
 • Satınalma Müdürü koordinasyonunda, sisteme kayıtlı ürünlerin maliyetlerini sürekli olarak kontrol etmek ve tedarikçiler tarafından yapılan fiyat değişikliklerini sisteme yansıtmak.
 • Satınalma Müdürü koordinasyonunda ; satış temsilcileri ve piyasanın talepleri doğrultusunda yeni ürün bulmak ve temin edilmesini sağlamak.
 • İthalatı yapılacak ürün için sipariş hazırlamak ve verilen siparişlerin teslim alınmasına kadar geçen tüm ithalat süreçlerini takip etmek.
 • İthalatı yapılan ürünün iç/dış nakliye ve gümrük organizasyonlarının en uygun koşullarda yapılmasını sağlamak.
 • Satınalma sürecindeki ilgili dokümanları hazırlamak ve teslim alınan evrakın uygunluk kontrolünü yapmak.
 • Satınalınan ürün/ürünlerin ilgili parti sertifikalarının temin edilmesini sağlamak.Gerektiği takdirde muayene, mal kabul, iş ve işlemlerinde görev almak.Tedarikçilerin performans değerlendirmesini şirket iç prosedürlerine göre yapmak.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin işletme/iktisat yada ilgili mühendislik bölümlerinden (Maden, metalurji, metalurji & malzeme, jeoloji, endüstri) mezun olmak
 • İyi derecede İngilizce yazmak ve konuşmak
 • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmak
 • Takım çalışmasına yatkın olmak ve ikili ilişkileri kuvvetli olmak
 • Süreç takip etme ve raporlama becerisine sahip olmak
 • Microsoft Excel programına hakim olmak, tercihen Mikro ERP programını daha önceden kullanmış olmak
 • Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İrismo Trading Limited
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Vital Fulya Turizm A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
24.10.2023
BAŞVUR
Bilkid Eğitim Destek Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
30.09.2023
Torunlar GYO A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
15.09.2023
BAŞVUR
Bilyapı İnşaat A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
11.09.2023
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene, Kocaeli - Gebze
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ERK ÇELİK HALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ