Satış Aplikasyon Temsilcisi

 • 23.02.2023
 • 0 - 50
 • 2579 Görüntüleme

İş Tanımı

Yurt dışından ithal etmekte olduğumuz tıbbi teşhis cihaz ve ürünlerimiz, oldukça spesifik olup, tanıtımları, aplikasyonları laboratuvar konusunda temel bilgi ve deneyime sahip olmayı gerektirmektedir.

İlk etapta bu alt yapıya sahip adayların değerlendirilmesi yapılacak ve ardından ürünler, cihazlar ve diğer konularda pratik/teknik eğitim verilecektir. 

Ankara Bölge Direktörüne bağlı olarak,
 • Bölgeye bağlı tüm kurum ve kuruluşlara ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde aktif rol almak. Bu faaliyetler çerçevesinde; tanıtım dosyaları, bilgilendirici e-postalar hazırlamak, göndermek, müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve değerlendirmeleri takip etmek.
 • Piyasa araştırması yapmak, elde edilen ve eldeki verilerle istatistiki veriler oluşturmak tablolar halinde verileri sunmak, değerlendirmek.
 • Mevcut müşteri memnuniyetini korumak, gösterilen faaliyetlerle artışını sağlamak. Yeni müşteriler bularak şirket büyümesine katkıda bulunmak.
 • Faaliyetlere yönelik analizler yapmak, düzenli raporlar sunmak
 • Satışını gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştireceğimiz ürün ve ilgili cihazlarla ilgili şirket içi ve/veya şirket dışı eğitimlere katılmak.
 • Ürünlere, çalışmalara yönelik sunum hazırlamak, eğitim vermek, cihaz kurulum ve kullanımını gerçekleştirmek.
 • Satışla ilgili iş fırsatları yaratılmasına yardımcı olmak için sunumların ve destekleyici belgelerin oluşturulmasını ve dağıtımını düzenlemek,
 • Satış sözleşmesi ve fiyat teklifi hazırlamak, takibini gerçekleştirmek İhale/teklif dosyası ve içeriklerini hazırlamak, ihale ve alımlara katılmak
 • Firmamızın ürün ve hizmetlerini potansiyel müşteriler için mümkün olduğunca çekici hâle getirmek,
 • Siparişlerin düzenlnmesi ve bunların doğru ve zamanında teslim edildiğini teyit etmek,
 • Hesaplar veya ürünler hakkında soruları olan müşteriler için birincil irtibat kurulacak kişi olarak hareket etmek,
 • Kurumsal ve sosyal grup işlerinin organizasyonunda görev almak , kongre,kurs ve seminerlerde şirketimizi temsil etmek
 • Organize satış kayıtlarını tutmak ve bölge direktörüne günlük faaliyet rapor ve planları; üst yönetim ekibine ay sonu aylık hedefleri raporlamak,
 • Saha deneyimleri ve müşteri görüşmeleri ile ilgili gerekli birimlere (BD, Satış Destek, Teknik Servis) bilgi verip iş takibi yaparak müşterilere isteklerini karşılamak, müşterilere sunulan hizmetin sorunsuz şekilde devamını sağlamak.
 • Müşterilerden gelen ürün/cihaz kullanımı vb. tüm soru ve istekleri yanıtlamak, Teknik servis ile koordine şekilde çözüm ve önleyici tedbirler uygulamak, bu amaçla gerektiğinde yurtdışındaki anafirmamız ile sözlü/yazılı görüşmelerde bulunmak.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Kimya, Kimya Mühendisliği veya sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun Temel laboratuvar kuralları ile laboratuvar ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip, 

Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan Problem çözme ve analitik düşünce yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Özgüveni ve motivasyonu yüksek,  İletişim becerileri gelişmiş, kendisini iyi ifade edebilen, takım çalışmasına yatkın,

Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan İyi derecede Ingilizce bilen Ofis ekipmanları bilgisayar ve MS Office uygulamaları kullanabilen, Ankara'da ikamet eden Aktif araç kullanabilen (B sınıf ehliyet)

Takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MEDİKAL İŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Ankara
Son 1 Ay
MSC Medikal San. Tic. LTD.ŞTİ.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
MEDEX ELEKTRONİK TİCARET VE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
26.01.2023
ANKA TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT LTD.ŞTİ
Ankara
Bugün
ANKA TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT LTD.ŞTİ
Ankara
Bugün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

EUROIMMUN Turkey Tıbbi Laboratuar Teşhisleri A.Ş.

-Dünya çapında tıbbi laboratuvar teşhislerinin önde gelen üreticilerinden biri olan EUROIMMUN AG, yenilikçiliği temsil etmektedir. 17 ülkede 3100'den fazla çalışan, hastalıkların teşhisini desteklemek için test sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve satıyor, ayrıca bu testlerin performansı ve değerlendirilmesi için yazılım ve otomasyon çözümleri. 150'den fazla ülkedeki laboratuvarlar, otoimmün ve bulaşıcı hastalıkların yanı sıra alerjilerin teşhisi ve genetik analizler yapmak için EUROIMMUN ürünlerini kullanmaktadır.

Misyonumuz;
 • EUROIMMUN, müşterilerine  objektif, bilimsel ve ticari olarak sağduyulu tavsiyelerde bulunmaya büyük değer verir . Proaktif ve uzman satış personeli ve şirketteki uzmanlar, müşterilere teşhis ürünlerinin, cihazlarının ve yazılımlarının kullanımında yardımcı olmak ve örneğin bilimsel yayınlar ve posterler, kullanım talimatları ve farklı dillerde pazarlama malzemeleri gibi güncel bilgileri sağlamak için oradadır. 
 • Uluslararası araştırma kurumları ile iç araştırma ve işbirliği  bilimsel topluluk ile yakın temas içinde olmak EUROIMMUN sağlar. Bu, en son bilimsel bulguların tanısal avantajlarından zaman gecikmeleri olmadan yararlanılmasına ve müşteriler için modern test sistemleri geliştirilmesine olanak tanır.
 • Ancak şirket sadece müşterilerinin değil çalışanlarının da memnuniyetini önemsemektedir. Şirketteki atmosfer rahat ve samimi. EUROIMMUN, iyi eğitilmiş, motive edilmiş ve sağlıklı çalışanların  bir şirketin başarısının büyük bir bölümünü oluşturduğuna inanmaktadır  . Bu nedenle işletme, çalışanlarına çok fazla özgürlük ve birçok özel hizmet sunmaktadır. Düzenli olarak bağımsız çalışma ve eğitimler, çalışanların hem kişisel hem de mesleki açıdan gelişmelerini sağlar. Her türlü sorun için yeni fikirler ve yaratıcı çözümler her zaman memnuniyetle karşılanır. Sınırsız iş sözleşmeleri, esnek çalışma süreleri ve  şirketin kendi çocuk bakım hizmetleri (anaokulu ve okul sonrası kulüp) çalışanların iş ve aile yaşamını uyumlu hale getirmesine yardımcı olur. Çalışanları sağlıklı, motive ve iyi bir ruh halinde tutmak için restoranda  mükemmel bir taze yapılmış yemek seçeneği  ve çok çeşitli şirket sporları ve boş zaman etkinlikleri bulunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları