Satış Destek Sorumlusu

Adana
  • 06.04.2021
  • 0 - 50
  • 502 Görüntüleme

İş Tanımı

Sektöründe 1978 yılından bu yana “Akışkan Teknolojileri” alanında Satış ve Satış sonrası hizmetler konularında faaliyet gösteren firmamıza, “SATIŞ DESTEK” görevini yürütecek takım arkadaşı arıyoruz.


1- Saha satış ekibi ile satış ekibine tüm operasyonel desteğin verilmesi,

2- Müşterilerden gelen e-mail ve telefon trafiğinde destek olmak, müşteri taleplerine cevap vermek, stokları kontrol etmek, teklif hazırlayıp müşteriye sunmak ve tekliflerin takibini yapmak

3- Saha Satış ekibinin yönlendirdiği işler ile alakalı teklif hazırlamak, ürün hazırlayıp paketlemek, gerektiğinde kargo nakliyat ambarına götürmek.

4- Siparişlerin alınması, teyit edilmesi ve zamanında teslimat yapılması için ilgili birimlerle yoğun görüşmelerde bulunmak, bu süreçte oluşan aksamaları çözmek, gereken durumlarda satış ekibini ve/veya müşteriyi bilgilendirmek

5- Tüm müşterilerin memnuniyeti için maksimum çabayı göstermek; oluştuğu fark edilen memnuniyetsizliklere çözümler üretmek.

6- Gerektiğinde satış ekibinin ihtiyacı olan ürün kataloğu, broşür, soft tanıtım materyallerinin zamanında temin ve sevkini sağlamak sureti ile satış ekibine lojistik destek vermek.

7- Haftalık Teklif/Sipariş Takip Listelerini çıkarmak, teklif ve satış analiz tablo ve raporlarını hazırlamak.

8- Firma politikasına uygun yeni müşteri adayları araştırmak ve satış fırsatı oluşturmak

Aranan Nitelikler

* En az lise mezunu, tercihen Yüksekokul mezunu

* Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

* Tercihen B Sınıfı ehliyetli ve SRC belgeli

* Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık

* Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

* Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, enerjik, yetki ve sorumluluk almaya hazır

* MS Office programlarına hakim (Word, Excel, Powerpoint), CRM programı kullanabilecek

* Planlama-Organizasyon, Verilerle Çalışma, Birlikte Çalışma yetkinliklerine sahip

* İş takibi ve sonuçlandırılmasında tüm süreçlere hakim olabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EKAR TURİZM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan, İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler, İstanbul Avrupa Yakası, Adana, Mersin(İçel)
Son 1 Hafta
TURKCELL SUPERONLİNE GATİO DAĞITIM MERKEZİ
Adana
20.03.2021
GÜNEY HİDROPAR HİD. AKSAM DONANIM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Adana
12.03.2021
SUNSAY MÜHENDİSLİK
Adana
23.02.2021
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Adason Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Adana
Dün
BATI GROUP DENTAL DİŞ ÜRÜNLERİ TİC.A.Ş.
Adana
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Adana, Kayseri
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

SUNSAY MÜHENDİSLİK

-Akışkan teknolojileri alanında yaklaşık 1976 yılından bu yana faaliyet gösteren şirketimiz 1992 yılında isim değişikliği ile beraber Mühendislik hizmetleri alanında teknoloji ve kaliteye öncelik ve önem vererek büyüme yolunda ilerlemesini sürdürmektedir.

-Su, buhar, kimyasal ve endüstriyel akışkan teknolojileri alanında endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerini sektörün önde gelen İmalatçı ve İthalatçı firmalarının işbirliği ile yürüterek karşılamaya özen gösteren firmamız Pompa, Vana, Armatür, Ölçü ve Kontrol Sistemleri gibi geniş bir ürün gamıyla kullanıcılarına destek sağlayarak ağırlıkla Avrupa menşeli markaların hem Türkiye Distribütörlüğünü hem de Türkiye içi Bölge Distribütörlüğünü yapmaktadır.

-Öncelikle ağırlıkla Avrupa’da Almanya ile başlayan işbirliğini, İsviçre, Avusturya, İsveç ve İtalya ile geliştiren firmamız ,Petrol ve Enerji Sektörüne hakim ABD’de irtibat bürosu kurma şeklinde başlattığı faaliyeti 2012 yılı içerisinde şirketleşme doğrultusunda ilerletmiştir.

MİSYON;
  • Artan müşteri sayısı hedefiyle mevcut ve yeni kurulacak olan her sektörden endüstriyel kuruluşa, daha yakın olmak ve beklentilerine istikrarla karşılık vermek kaydıyla hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek ileri teknoloji ürünlerini eğitim vasıtası ile sunup fark yaratıyoruz.Böylece maliyetlerin düşürülmesine, yeni çözümler üretmeye, bu vesile ile büyümeye ve dolayısı ile de ekonomiye katkı sağlıyoruz.
VİZYON;
  • Endüstriyel akışkan teknolojileri konusunda tecrübemizden güç alarak Türkiye ve yurt dışı çapında en bilinir, güvenilir, tercih edilen, müşteri ve üreticiler arasında bir köprü vazifesi görerek daimi çözüm ortağı olan bir marka oluşturarak mühendislik hizmetleri alanında ülkemize değer katmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları