Satış Müdürü

Mersin(İçel)
  • 11.02.2021
  • 0 - 50
  • 665 Görüntüleme
ŞAHSUVAROĞLU GRUP Satış Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

İş TanımıYMY OTOMOTİV - SSANGYONG OLARAK OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ YATIRIMLAR YAPARAK  BÜYÜMEYE DEVAM EDEN ŞİRKETİMİZİN MERSİNDE BULUNAN SHOWROOMUNDA GÖREV ALACAK "SATIŞ MÜDÜRÜ" ARIYORUZ.

Satış hedeflerini gerçekleştirmek için kendi sorumluluk alanındaki tüm faaliyetleri planlamak,
Plazadaki tüm ekiplerin yönetiminden ve geliştirilmesinden sorumlu olmak,
Müşteri memnuniyetinin %100 seviyesinde sürekliliğini sağlamak,
Satış hacmini ve verimliliğini artıracak yeni satış stratejileri geliştirmek ve faaliyetlerini bu doğrultuda organize etmek,
Satış ekibini etkin şekilde yönetmek; ekibin motivasyonunu üst seviyede tutmak, ekibe hedef vermek ve hedeflerin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak,
Ekibin satış performanslarını yakından izlemek, analiz yapmak ve raporlamak,Yeni satış kanalları oluşturmak amacıyla tüm pazarlama faaliyetlerini planlamak ve etkin şekilde uygulamak.

Aranan Nitelikler

Tercihen üniversite mezunu,
Otomotiv perakende ve filo satış yönetiminde en az 5 yıllık deneyim sahibi,
Piyasadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bilgilerini güncelleyen,
Ekip yönetimi konusunda tecrübeli,
Araştırmayı seven, girişimci, pozitif ve yeniliklere açık,
Analitik, sonuç odaklı ve dinamik bir yapıya sahip,
İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti ve temsil yeteneği olan,
Disiplinli, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,
Organizasyon ve planlama becerisi yüksek,
Takip ve raporlama becerisine sahip,
Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
Aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Son 1 Hafta
EKAR TURİZM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
Adana, Mersin(İçel)
Son 1 Hafta
TEKTES LTD.ŞTİ.
Adana, Mersin(İçel)
Son 1 Ay
British Town Dil Okulları
Konya, Eskişehir, Kütahya, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ŞAHSUVAROĞLU GRUP

Grubumuzun otomotiv tarihi 1966 yılından bugüne gelen 46 yıllık bir tecrübeye dayanmaktadır.

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, 2007 Ekim ayından bu yana Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Bugün 25 adet 4S Plaza, 2 adet 2S showroom (toplamda 27 adet satış noktası), 15 adet 2S servis (toplamda 40 adet servis noktası) ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Çok kısa bir zaman diliminde Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, SsangYong markasını Türkiye’de zirveye taşımayı başarmıştır.

Başarımızın temeli, her durumda; müşteri odaklı çalışan personelimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz, %100 yedek parça bulunurluğu, rekabetçi fiyatlarımız ve omuz omuza aynı hedefe doğru yürüdüğümüz bayilerimiz ile birlikte KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ temel prensip edinmemizdir.

SSANGYONG 1954 yılında kurulmuş olup, Üretim hayatına otobüs, kamyon ve özel amaçlı ticari araçlar (mikser, itfaiye aracı v.b.) üreterek başlamıştır.

1974 yılında Kore'de üretilen ilk 4x4 SUV araç olan KORANDO modelinin üretimini gerçekleştirerek SUV çağını açmıştır. O günden itibaren, SUV pazarına kattığı yenilikler ve kalitesi ile liderliğini ve güvenilirliğini devam ettirmektedir.

1990'ların başlarında, Mercedes-Benz AG stratejik ortaklık, teknoloji, yönetim ve dağıtım alanlarında işbirliği için SSANGYONG 'a sermaye yatırımı gerçekleştirdi ve bu yatırımın ilk ürünü olan Musso 1991 tarihinde üretildi.

Bu ortaklık süresince teknoloji ve yönetim alanında ki yenilikler ve dağıtım kanallarında ki gelişmeler ile SSANGYONG teknolojik alanda da ustalığa sahip olarak, ileri teknolojiye haiz araçlar üretmeye ve bunları uluslararası pazarlara sunmaya başladı.

1997 yılının sonlarında, tüm diğer Kore'li şirketler gibi bütün Asya ülkelerini etkileyen ekonomik kriz nedeni ile 1998 yılında Daewoo Grubu ile birleşmeye gidildi. 2000 yılında Daewoo Grubundan ayrıldı ve kendi bağımsız otomobil üretimine tekrar başladı.

Buna mutakiben, SSANGYONG yeni bir yönetim politikası oluşturarak, dizayn ve Araştırma&Geliştirme (AR-GE) yetkinliklerini modernize ederek, satış ağını yeniden kurarak ve satış sonrası hizmetler programını yenileştirerek yeniden yapılanma programını başlattı.

Bu çabalar çok geçmeden meyvelerini vermeye başlamıştı. 2001 yılında REXTON modeli üretilerek teknolojik üstünlükleri ile birleşen modern ve zarif tasarımı ile SUV pazarına yeni bir yaşam getirildi.

2003 yılı sonuna doğru, yeni lüks binek modeli olan "New CHAIRMAN" ve 2.7L common rail dizel motorla donatılmış "New REXTON II" modeli pazara sunuldu. Bunlara ek olarak, 2004 yılında RODIUS modeli ile MPV (multi purpose vehicle), Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modelleri ile 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya pazarlarına sundu.

2010 yılının Nisan Ayında Hindistan’ın endüstri devlerinden Mahindra&Mahindra yaptığı açıklama da; SsangYong Motor Company’nin büyük bir kısmını aldıklarını duyurdu.

Güney Koreli markanın yine Kore Ürünü olarak kalacağını söyleyen Mahindra, markanın AR-GE bütçesini de yüzde 70 oranında arttırdı.

Bu birleşmenin ilk sonucu, KORANDO modelinin yeni yüzünün tüm dünyada trafikte yerini alması oldu. SsangYong,2011 Cenevre Motor Show’da SUT-1 ismiyle tanıttığı konsept aracı 2012 yılının ilk çeyreğinde Korando Sports ismiyle satışa sundu.

ilk olarak 2012 Busan otomobil fuarında Konsept hali tanıtılan ve tamamıyla yeniden tasarlanmış olan 2.0 Dizel REXTON W’u çok fazla zaman geçmeden üreterek 2012 ağustos ayında tüm dünyada aynı anda satışa sunarak şu anki ürün gamına ulaştı.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları