Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Lojistik Operasyon Elemanı
BETA OPTİK
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Satış Operasyon Uzmanı

 • 29.12.2020
 • 100 - 200
 • 1820 Görüntüleme

İş Tanımı

Medikal Cihaz sektöründe faaliyet gösteren üretici kuruluşumuzun İstanbul – Anadolu Yakasındaki Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere,


 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen İşletme, İstatistik, İktisat, Matematik, Mühendislik)
 • Konusunda en az 5 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, tercihen ileri düzey Excel bilgisine sahip, tercihen Logo bilen,
 • Proaktif, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Seyahate engeli bulunmayan, Sorun çözebilme kabiliyetine sahip,
 • Ümraniye - Şerifali lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan,
 • Analiz, raporlama ve kontrol yönü kuvvetli,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Aranan Nitelikler

 • Ayın belirli tarihlerinde müşterilere ve Satış Ekibine mail atarak bilgilendirme yapılması,
 • Kurulacak takip mekanizmaları ile saha satış ekibine ticari riskleri azaltma yönünde destek vermesi,
 • Satış şartlarının, kampanyaların ve iadelerin sistem üzerinden onaylanması ve kontrolü,
 • Satış ekipleriyle, mali işler ekipleri arasında etkin bir koordinasyon sağlanması,
 • Satış Ekibi Tahsilat Performans KPI ’larının düzenli takibi, aksiyon alanlarının satış ekipleri ile koordinasyonunun sağlanması ve üst yönetime sunulması,
 • Gider yönetiminde takibin sağlanabileceği formatlar hazırlanması ve raporlanması,
 • Saha satış ekibinin prim hak edişlerinin hesaplanması ve raporlanması,
 • Gerekli görülen alanlarda takip mekanizmaları geliştirilmesi,
 • Günlük, haftalık ve aylık, satış bütçe gerçekleşme, rut takip, borç yaşlandırma raporlarının hazırlanıp, paylaşılması.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BATI GROUP DENTAL DİŞ ÜRÜNLERİ TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
TEOS İLETİŞİM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
29.11.2019
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

BETA OPTİK

BETA OPTİK Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Mayıs 2003’te kurulmuştur. Başlangıçta stok organik gözlük camları ithalatı, pazarlama ve satışı konusunda faaliyet göstermiş, devamında 2007 yılı sonlarında, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, dünyada birkaç ülke ile eş zamanlı olarak, FreeForm teknolojisi ile özel Rx üretimine başlamıştır. Bugün 150 çalışanı ile güçlü bir ekibe sahip olan Beta Optik, İsim hakkı kullanımını da tescil ettirdiği FreeForm teknolojisi ile ISO standartları ve CE direktiflerine uygun olarak, NOVAX genel ürün markası altında 1.5’ten 1.74’e, tüm indekslerde organik, polikarbonat ve trivex materyallerinde progresif ve tek odaklı Rx gözlük camları üretmektedir. Yine bir ilki gerçekleştiren Beta optik, sağlığa uygunluğun denetimi konusunda, dünyanın en saygın ve güvenilir otoritesi olan Amerika Birleşik Devletleri merkezli FDA’ya kaydolan ilk ve tek, Türk optik firmasıdır. Beta optik, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile uluslararası kalite referanslarına uygun Novax ürünlerini, tüketicinin hizmetine sunmayı ve onun sınırsız memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Sahip olduğu modern laboratuvarlarında, ürettiği tüm gözlük camlarına, mükemmel yüzey sertliğine sahip, çizilmelere karşı olağanüstü dirençli, süper hidrofobik-su tutmaz, yansıma önleyici anti-refle kaplama uygulamakta, PixAR markasıyla pazara sunmaktadır. Beta optik, sürdürülebilir gelişmenin ve ürün kalitesinin, mesleki bilgi, tecrübe ve sahip olunan teknolojik seviye ile mümkün olduğunun bilinciyle, daima en iyisini yapma gayreti içindedir. Sürekli kendisini geliştirmekte ve bu konuda bir son olmadığının bilinciyle, hedeflerini adım adım gerçekleştirmektedir. Beta Optik-NOVAX, FreeForm teknolojisi kullanarak uyguladığı inovatif iç yüzey tasarımlarıyla, kişisel tek odaklı ve özellikle kişisel progresif ürünleri ile kullanıcıların görüş konforunu artıran ürünler sunmaktadır. 

Yurt içinde, İstanbul-Kadıköy ve Sirkeci, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum, İzmir ve Konya’da faaliyet gösteren pazarlama-satış bölge teşkilatları ve Samsun temsilciliği ile ülkemiz gözlükçülerine ve dolayısıyla gözlük kullanıcılarına yaygın ve etkin hizmet sunulmaktadır. 

NOVAX kalitesi, yalnızca ulusal pazarda değil, global pazarda da, başta A.B.D.’de faaliyet gösteren NOVAX U.S.A. iş ortaklığımız ve Kanada olmak üzere, kıta amerikasında yer alan diğer bazı ülkelerde, Almanya’da faaliyet gösteren NOVAX GERMANY, Portekiz’de faaliyet gösteren NOVAX PORTUGAL gibi iş ortaklılarımız, İspanya, Yunanistan gibi Avrupa ülkelerindeki, İran, Ürdün, B.A.E., Rusya, Azerbaycan, Kazakistan gibi bir çok asya ve ortadoğu ülkelerindeki, Fas, Tunus, Cezayir, Kenya, Tanzanya gibi Afrika kıtasındaki distribütörlükleri ile, 30’u aşkın ülkede, gözlük kullanıcıları ile buluşmaktadır. Beta Optik, NOVAX markasıyla yıllardır düzenli olarak, yurtiçi ve yurtdışı uluslararası optik ihtisas fuarlarına katılarak, ülkemizi sektöründe en iyi şekilde temsil etme ve global bir marka olma azim ve kararlılığını sürdürmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları