Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü

İstanbul Anadolu Yakası
 • 23.11.2020
 • 100 - 200
 • 2036 Görüntüleme
ŞAHSUVAROĞLU GRUP Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

ŞAHSUVAROĞLU DIŞ TİCARET (SSANGYONG) OLARAK OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ YATIRIMLAR YAPARAK BÜYÜMEYE DEVAM EDEN ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL ANADOLU YAKASI'NDA YER ALAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV ALACAK "SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLGE MÜDÜRÜ" ARAMAKTAYIZ.

 • Satış sonrası işlerin ve yazışmaların takibinin yapılması,

 • Oluşabilecek problemlerin çözümünde destek olmak,

 • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,

 • Yurt içi organizasyonlarında görev almak,

 • Markamızın ve diğer rakip markaların global hareketlerini, haber ve kampanya içeriklerini takip etmek,
  güncel verileri zamanında ekibiyle paylaşmak,

 • Yedek Parça, Mekanik, Kaporta, Elektrik aksamı ve Garanti hakkında yeterli derecede bilgi sahibi olmak ve açıklama yapabilmek,

 • Gerekli yedek parça sayımlarını yaptırmak ve raporlamak,

 • Sorumluluğundaki tüm işler ile ilgili raporlama yapmak,

 • Yurt içi bayii ziyaretleri gerçekleştirmek ve şirket formatına uygun denetleme düzenleme ve raporlama yapmak,

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Mühendislik, Otomotiv veya ilgili bölümlerinden mezun,

 • Otomotiv sektöründe özellikle SSH konusunda en az 5 yıl deneyimli,

 • Tercihen İngilizce bilen,MS Office uygulamalarına hakim,

 • Yönetim tecrübesi olan, aynı anda birden fazla lokasyonun koordinesini sağlayabilen,

 • Raporlama becerisi gelişmiş,Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, analitik düşünen ve müşteri odaklı çalışabilen,

 • Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Seyahat engeli olmayan, ( Haftanın 4 günü seyahat vardır.)

 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi,

 • İstanbul'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek adaylar,

 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Konya, Eskişehir, Kütahya, Türkiye
Dün
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
14.12.2020
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
HUMARTAŞ ENERJİ TAAHHÜT A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ŞAHSUVAROĞLU GRUP

Grubumuzun otomotiv tarihi 1966 yılından bugüne gelen 46 yıllık bir tecrübeye dayanmaktadır.

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, 2007 Ekim ayından bu yana Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Bugün 25 adet 4S Plaza, 2 adet 2S showroom (toplamda 27 adet satış noktası), 15 adet 2S servis (toplamda 40 adet servis noktası) ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Çok kısa bir zaman diliminde Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, SsangYong markasını Türkiye’de zirveye taşımayı başarmıştır.

Başarımızın temeli, her durumda; müşteri odaklı çalışan personelimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz, %100 yedek parça bulunurluğu, rekabetçi fiyatlarımız ve omuz omuza aynı hedefe doğru yürüdüğümüz bayilerimiz ile birlikte KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ temel prensip edinmemizdir.

SSANGYONG 1954 yılında kurulmuş olup, Üretim hayatına otobüs, kamyon ve özel amaçlı ticari araçlar (mikser, itfaiye aracı v.b.) üreterek başlamıştır.

1974 yılında Kore'de üretilen ilk 4x4 SUV araç olan KORANDO modelinin üretimini gerçekleştirerek SUV çağını açmıştır. O günden itibaren, SUV pazarına kattığı yenilikler ve kalitesi ile liderliğini ve güvenilirliğini devam ettirmektedir.

1990'ların başlarında, Mercedes-Benz AG stratejik ortaklık, teknoloji, yönetim ve dağıtım alanlarında işbirliği için SSANGYONG 'a sermaye yatırımı gerçekleştirdi ve bu yatırımın ilk ürünü olan Musso 1991 tarihinde üretildi.

Bu ortaklık süresince teknoloji ve yönetim alanında ki yenilikler ve dağıtım kanallarında ki gelişmeler ile SSANGYONG teknolojik alanda da ustalığa sahip olarak, ileri teknolojiye haiz araçlar üretmeye ve bunları uluslararası pazarlara sunmaya başladı.

1997 yılının sonlarında, tüm diğer Kore'li şirketler gibi bütün Asya ülkelerini etkileyen ekonomik kriz nedeni ile 1998 yılında Daewoo Grubu ile birleşmeye gidildi. 2000 yılında Daewoo Grubundan ayrıldı ve kendi bağımsız otomobil üretimine tekrar başladı.

Buna mutakiben, SSANGYONG yeni bir yönetim politikası oluşturarak, dizayn ve Araştırma&Geliştirme (AR-GE) yetkinliklerini modernize ederek, satış ağını yeniden kurarak ve satış sonrası hizmetler programını yenileştirerek yeniden yapılanma programını başlattı.

Bu çabalar çok geçmeden meyvelerini vermeye başlamıştı. 2001 yılında REXTON modeli üretilerek teknolojik üstünlükleri ile birleşen modern ve zarif tasarımı ile SUV pazarına yeni bir yaşam getirildi.

2003 yılı sonuna doğru, yeni lüks binek modeli olan "New CHAIRMAN" ve 2.7L common rail dizel motorla donatılmış "New REXTON II" modeli pazara sunuldu. Bunlara ek olarak, 2004 yılında RODIUS modeli ile MPV (multi purpose vehicle), Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modelleri ile 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya pazarlarına sundu.

2010 yılının Nisan Ayında Hindistan’ın endüstri devlerinden Mahindra&Mahindra yaptığı açıklama da; SsangYong Motor Company’nin büyük bir kısmını aldıklarını duyurdu.

Güney Koreli markanın yine Kore Ürünü olarak kalacağını söyleyen Mahindra, markanın AR-GE bütçesini de yüzde 70 oranında arttırdı.

Bu birleşmenin ilk sonucu, KORANDO modelinin yeni yüzünün tüm dünyada trafikte yerini alması oldu. SsangYong,2011 Cenevre Motor Show’da SUT-1 ismiyle tanıttığı konsept aracı 2012 yılının ilk çeyreğinde Korando Sports ismiyle satışa sundu.

ilk olarak 2012 Busan otomobil fuarında Konsept hali tanıtılan ve tamamıyla yeniden tasarlanmış olan 2.0 Dizel REXTON W’u çok fazla zaman geçmeden üreterek 2012 ağustos ayında tüm dünyada aynı anda satışa sunarak şu anki ürün gamına ulaştı.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları