Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 17.12.2020
  • 50 - 100
  • 854 Görüntüleme
YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ısıtma ve soğutma sektörünün öncü firmalarından olan üretici firmamız için pazarlama departmanında çalışacak, "Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

· Müşterilerden gelen telefonları güler yüzlü, canlı, olumlu ve pozitif bir ses tonu ile karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, 
· Müşteri Memnuniyetine yönelik öneri, talep ve şikâyetleri değerlendirerek, gelen taleplere çözüm üretmek, 
· Müşteriler ile iletişimin zamanında kurulmasını sağlamak, 
· Müşterilerimizden gelen değişim/iade, eksik malzeme, ürün sorgulama, şikâyet vb. gibi konuları ilgili birimlere aktarmak, takip etmek ve müşteriyi bilgilendirmek, 
· Sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden yapılan şikayetleri yönetmek,

Aranan Nitelikler

· Tercihen Ön Lisans Mezunu
· Tercihen Küçük Ev Aletleri ve/veya Elektrik-Elektronik sektöründe;Satış Sonrası Hizmetler Bölümü’nde 3 yıl ve üzeri deneyime sahip,
· MS Office ve CRM programına hâkim,
· Tercihen İletişim, Güzel Konuşma veya Diksiyon eğitim-katılım sertifikasına sahip,
· İş takibi yüksek ve hedef odaklı çalışabilecek,
· İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek,
· Diksiyonu düzgün,
· Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve iş disiplinine sahip,
· Ekip çalışmalarında etkin ve insan ilişkilerinde başarılı.
"YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş." Türkiye İş Kurumu' nun 1178 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AGTEKS ÖRME VE TEKSTİL END. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
HSC ARITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAZAAR TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
TOPÇU PLASTİK SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
Kçm İletişim TURKCELL SUPERONLİNE
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TEKNİK İPLİK TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
TÜRKMENLER GIDA MAD.TIC VE LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Son 1 Ay
KONTROL CİHAZLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Ay
DORNIER MAKİNA LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
18.12.2020
Marmara Otomotiv
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
16.12.2020
BENZER TÜM İLANLAR

YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş.

YESA Danışmanlık Eğitim ve Ticaret A.Ş. 2018 yılında kurulmuştur. Misyonumuz, küresel ölçekte; İşe Alım, İşletme Danışmanlığı ve Eğitim alanlarında; başarılı, yaratıcı ve çığır açan bir firma olmaktır.  İşletmeye özel, benzersiz stratejiler geliştirebilmek için müşterilerimizin çalışmalarına yeni gözlerle ve yenilikçi bir zihinle bakarız.

Tecrübeli danışmanlarımız ve personel kadromuz, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak yeteneğe ve uzmanlığa sahiptir. Yesawork'te, süreçlerinizi ve stratejilerinizi geliştirmek, bir başka deyişle şirketinizi dönüştürmek için, tecrübelerimizi, sezgilerimizi ve yeteneklerimizi birleştiririz. Müşterilerimizin yönetim şekillerini geliştirip, yeniden oluşturarak, iş stratejilerini yapılandırmalarına ve iyileştirmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için, küreselleşme tutkumuzla, en güncel teknolojileri kullanıyor; işletmeleri ve doğru bireyleri bir araya getiriyoruz.

YESA, çeşitlilik ve bağlılık da dahil olmak üzere önemli değerlerden güç alan, dünyanın önde gelen işe alım şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Ayrıca dünya çapındaki müşterilerimize İş Danışmanlığı, Eğitim ve Uzaktan Öğrenme (e-learning) hizmetlerini sağlıyoruz.

İşe alma ve yetenek geliştirme konusundaki profesyonel yaklaşımımız ile dünyanın neresinde olursa olsun işletmelerle, uygun uzmanlık ve deneyime sahip doğru ekipleri en hızlı şekilde buluşturuyoruz.

• İşe Alım
E-Ticaret, Global E-Ticaret, Uluslararası Ticaret, Satış ve Pazarlama
• İşletme Danışmanlığı Hizmetleri
Uluslararası Genişleme (e-ticarete odaklı), Yurtiçi E-Ticaret, Satış ve Pazarlama
• Eğitim ve Uzaktan Eğitim
Global E-Ticaret Eğitimi, E-Ticaret Eğitimi, Uluslararası Ticaret Eğitimi, Liderlik Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimi MisyonKurulduğumuz günden bu yana, işletmelerin ve bireylerin bağlantı kurabileceği uluslararası bir platform sağladık. Bilginin her zaman ve her yerde erişilebilir hale geldiği günümüzde, müşterilerimize en uygun seçenekleri ve değerleri sunmak istiyoruz. Misyonumuz, tüm müşterilerimiz için güvenilir İşe Alım ve İş Danışmanlığı ortağı olmaktır. Bunu başarmak için, mükemmel müşteri hizmetleri, rekabetçi fiyatlar ve kalifiye personel sağlamaya söz verdik. İhtiyaç duyulan alanlarda tatmin edici çözümler sağlamak için müşterilerimizle yakın istişare içinde çalışıyoruz. YESA'da şunları taahhüt ediyoruz:
• İnsan kaynakları alanında gelişmiş çözümler sunarak, fırsatları keşfetmek
• Küresel bir topluluk olarak birlikte büyürken çeşitliliğe ve bireyselliğe değer vermek
• Müşterilerimize değer katmak ve sonucunda içten bir "teşekkür ederiz" için çalışmakTemel değerlerYESAWORK’ü kurarken oluşturduğumuz ve güç aldığımız temel değerler: bilmek, güvenmek, hizmet etmek ve mükemmeliyetçilik
• Liderlik: YESA, sektöründe en deneyimli, en başarılı ve en anlayışlı şekilde liderlik yapabilecek bir ekipten oluşmaktadır.
• Sosyal sorumluluk: Katıldığımız yerel veya kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle dünyada aktif olarak pozitif bir fark yaratıyoruz.
• Çeşitlilik: Farklı yeteneklerden oluşan ekibimizin bütünselliğine, kapsayıcılığına ve sezgilerine inanıyoruz.Vizyon İşletmelerin uluslararası platformda büyümesini ve rekabet etmesini sağlayan en iyi ve en hızlı çözüm sağlayıcısı olmak.Yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile işverenlerin tercih etmekten memnun olacağı İşe Alım ortağı olmak. Ayrıca, adaylara uluslararası platformdaki iş arayışlarında, rehberlik hizmetlerimizle tercih edilir olmak. Buna ek olarak, her büyüklükteki işletme için sektörde lider bir İş Danışmanlığı ve Yönetim Danışmanlığı firması olmak.Vizyonumuzu daha etkili küresel iş birliği, kusursuz müşteri hizmetleri ve profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.Zorluklardan bağımsız olarak, müşterilerimize Büyüme ve Liderlik Etme konularında hizmetler sunarak pratik ve kalıcı sonuçlar sağlıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları