Satış Temsilcisi

Adana
 • 19.04.2021
 • 1000+
 • 20137 Görüntüleme

İş Tanımı

Adason Gayrimenkul, 2005 yılında kurulmuş olup,  Adana ve  İstanbul da gayrimenkul ve  yatırım  danışmanlık, arsa aracılık  hizmetleri sunmaktadır.

 • Gayrimenkul işlerinde ve halk ile ilişkilerinde  tecrübeli,
 • Gelen müşterilerin ihtiyaçlarını anlayabilecek ve doğru ürünlere yönlendirebilecek,
 • Hedefler doğrultusunda proje sunumunu ve satışını gerçekleştirebilecek,
 • Müşterileri ve çalışmaları iyi takip edebilen, İnsan ilişkilerine önem veren, 
 • Pozitif düşünen, azimli, prezantabl,

Adana da Full Time Ekip arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Kendi işinde başarılı olmayı hedefleyen
Özgür ruhlu ve bilinçli, her zaman daha iyisini hedefleyen
Ekip içerisinde kendisini rahatlıkla konumlanadırak ve ekibin dinamiklerine uygun hareket edebilecek
Gelecek idealler olan ve hedefleri için çalışabilecek
B sınıfı Sürücü Belgesi olan
Prim ile yüksek gelir hedefleyen ekip arkadaşı aramaktayız

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ŞENBAYRAK OTOMOTİV PETROL ÜR.İNŞ.MA.TUR.SEY.TİC.VE PAZ.A.Ş
Adana
Dün
Bolat Medikal Estetik ve Kozmetik
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır
Son 1 Hafta
Hedef Evim
Türkiye
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
Adana
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
Adana
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Muğla, Kocaeli, Antalya, Adana, Aydın
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Adana, Kayseri
29.03.2021
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana
26.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ÇUKUROVA GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş

Çukurova Gayrimenkul İnşaat

1993 yılında Adana’da bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova Gayrimenkul A.Ş, bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de kendi arsaları üzerine 29 lüks konut projesi tamamladı.Şirketimiz müşterilerine kaliteli ve huzurlu yaşam alanları yaratmayı ve en önemlisi beklenen deprem tehlikesine karşı dayanıklı lüks yaşanabilir konutlar üretmeyi sosyal sorumluluk olarak görmektedir.Kuruluşundan bugüne kadar sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve modern yapılar gerçekleştiren Çukurova Gayrimenkul A.Ş, günümüz modern yaşamının tüm gerekliliklerini tespit ederek ulaşıma, merkezi noktalara yakınlıktan sağladığı sosyal olanaklara kadar ihtiyaç duyulan tüm öncelikleri projelerinde bir araya getiren bir kurum olarak öne çıkıyor. 26 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknolojik, lüks ve konfor ile birleştiren Çukurova Gayrimenkul A.Ş, bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ediyor.Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Kartal’ın merkezinde yaşamın başladığı Çukurova Adanuspark, Çukurova Tower ve Çukurova Balkon projelerini teslim etti. Ayrıca, yine İstanbul’da arsaları Çukurova Gayrimenkul A.Ş’ye ait olan Boğaz bölgesinde iki yeni lüks konut projesini de yakın tarihte satışa sunacak. 

 Kalite Politikamız

 • İnşaat sektörü ve hizmet sektöründe kaliteden ödün vermeden iş disiplini ve etik kurallarımızdan vazgeçmeden dünya standartlarında hızlı üretim yapmak ve hizmet vermek müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde algılayıp karşılayabilmek konusunda uzman kadrosu ve teknik ekibiyle yenilikçi bir anlayış içerisinde kısa sürede en kaliteliyi gerçekleştirebilmek temel kalite politikamızdır. 

Vizyonumuz

 • Müşterilerimize katma değer yaratmak, müşterilerimizin yaşamaktan ve vakit geçirmekten güven duyacağı, keyif alacağı yaşam alanlarını hayata geçirebilmek. Şehircilik anlayışı içinde estetik ve çevreci mekanlar yaratabilmesine sektörel anlamda öncülük edebilmektir.

 Misyonumuz

 • Kaliteden asla ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri zamanında kurallarına göre ve eksiksiz sunmak. Gayrimenkul ve İnşaat sektörüne üretim alanında farklı bir bakış açısı getirerek güvenilirliliğini ve marka bilinirliliğini ön planda tutarak sektöründe öncü olmaktır.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları