İş Tanımı

Eğitim fakültelerinin sınıf öğretmenliği bölümlerinden mezun.Alanında yeterli bilgi birikimine sahip.Çağdaş Eğitim Yöntem ve Teknolojilerini kullanabilen.MS Office programlarına hakim, Bilişim Teknolojileri ve Akıllı Tahta kullanabilen.Öğrencilerin bireysel gelişimini takip edebilecek.Öğretim metodları, sınıf yönetimi ve ders anlatım tekniklerine hakim.Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli.Yeniliklere ve gelişime açık, kendi alanındaki mesleki gelişmeleri güncel takip edebilecek.

Aranan Nitelikler

  • Eğitim fakültelerinin sınıf öğretmenliği bölümlerinden mezun.
  • Alanında yeterli bilgi birikimine sahip.
  • Çağdaş Eğitim Yöntem ve Teknolojilerini kullanabilen.
  • MS Office programlarına hakim, Bilişim Teknolojileri ve Akıllı Tahta kullanabilen.
  • Öğrencilerin bireysel gelişimini takip edebilecek.
  • Öğretim metodları, sınıf yönetimi ve ders anlatım tekniklerine hakim.
  • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli.
  • Yeniliklere ve gelişime açık, kendi alanındaki mesleki gelişmeleri güncel takip edebilecek.

Özet Bilgiler

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Dün
Türkiye
Dün
Türkiye
Dün
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Ankara - Mamak
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BİLFENNET KURS EĞİTİM KURUMLARI
Ankara - Keçiören, Ankara
Son 1 Ay
BAŞVUR
ANKARA - KEÇİÖREN - BİREY KURS
Ankara - Keçiören
2.08.2023
Ankara - Keçiören, Ankara - Keçiören
7.05.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları