Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Mimar
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Hafta
Makine Mühendisi
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Hafta
Elektrik Mühendisi
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Hafta
Şantiye Şefi
FERNAS İNŞAAT
Batman
Son 1 Hafta
Planlama Mühendisi
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

Sistem Destek Uzmanı

Aydın
 • 22.01.2021
 • 0 - 50
 • 2248 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketler Grubu bünyesinde Bilgi Teknoloji Müdürlüğümüze bağlı olacak şekilde Aydın’daki İşletme ve şantiyemizde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Domain Server yönetimi konusunda tecrübeli,
 • Office 365 konularında tecrübeli,
 • IP santral yönetimi tecrübesi olan,
 • Yedekleme sistemleri konusunda tecrübeli,
 • NAS cihazlarının yönetimi konusunda tecrübeli,
 • Filer Server ve FTP server gibi sunucu yapılarına hakim, gerektiğinde kurulum ve yönetimini yapabilecek olan,
 • Network, Switch ve AP yönetimi konusunda bilgi sahibi olan,
 • Teknik dokümanları anlama ve yazışma düzeyinde İngilizce' ye hakim,
 • Son kullanıcıya kullanıcı desteği verebilecek,
 • Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,
 • En az 3 yıl tecrübesi olan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Konya, Türkiye
Bugün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon, Aksaray, Amasya, Ağrı, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Bayburt, Batman, Bartın, Bilecik, Bingöl, Bitlis
Dün
Konya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Son 1 Hafta
İnfonet Fiber Çözüm Merkezi ve Teknonet Kurumsal Çözüm Merkezi
Aydın
Son 1 Ay
İnfonet Fiber Çözüm Merkezi ve Teknonet Kurumsal Çözüm Merkezi
Aydın
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları