İş Tanımı

Kartepe köseköy Bölgemizde  bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere

Aranan Nitelikler


E sınıfı ehliyeti olan ,
SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip ,
Tüm adaylarda ;
Kocaeli kartepe  bölgesinde ikamet eden
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan adaylar tercih sebebidir .

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GENERAL KİMYA
Kocaeli - Başiskele
06.05.2020
İzmir, Kocaeli, Mersin(İçel), Muğla, Hatay
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli - Gebze
Bugün
HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Artvin, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Isparta, Kayseri, Kastamonu, Konya, Sakarya, Sivas, Van, Türkiye
Bugün
Bilkay Grup
Kocaeli - Gebze
Dün
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
CECELİ GRUP
Kocaeli - Gebze
15.05.2020
BENZER TÜM İLANLAR

ARPACIOĞLU GIDA ITRİYAT SANAYİ ve ANONİM ŞİRKETİ

Arpacıoğlu Group; 1970 yılında Ağrı’da perakende sektörü ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşumuz, 1989'da Rami Gıda Toptancılar sitesinde ticari faaliyetlerine devam etmiştir.1995 yılında İstanbul Avrupa Yakası'nda distribütörlük sistemine geçiş yapmıştır.

Sektörde büyümeyi hedefleyen kuruluşumuz 2005 yılında İstanbul Anadolu yakasını da kapsama alanına alarak faaliyet alanını genişletmiştir. 2008 yılında bir ilki gerçekleştirerek kendisi gibi faaliyet gösteren bir kuruluşu satın almış ve Trakya bölgesini de bünyesine katarak Marmara bölgesinde kendi sektöründe iddialı bir kuruluş olmuştur.

2011 Aralık ayında hizmete açılan Doğu Marmara bölgesi ile önemli bir adım daha atan kuruluşumuz 2018 Ocak ayı itibarıyla Batı Karadeniz bölgesini(Zonguldak,Kastamonu) de hizmet ağına dahil etmiştir. Ağrı’da bir bakkal dükkanı ile başlayan ticari faaliyetlerimiz bugün Edirne’den Kastamonu’ya uzanan büyük bir dağıtım , pazarlama ve lojistik ağına dönüşmüştür.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları