Son Ütücü

  • 17.03.2021
  • 0 - 50
  • 803 Görüntüleme

İş Tanımı

Her model için ölçü tablosunu ütü sorumlusundan teslim almak
Her model için ütü sorumlusunun gösterdiği şekilde ütü yapmak
Ürünleri ölçü kontrolüne uygun şekilde ütülemek
Baskıların üzerine ütünün yapılmamasına özen göstermekÜrünü ütülerken ürün üzerinde ütünün bırakılmamasına özen göstermek
Ürün bol buhar ile ütülendikten sonra paskarada vakumlama tekniği ile soğutmak
Parça boyalı ve yıkamalı ürünlerin kırışıklığını bol buhar ile gidermek

Aranan Nitelikler

Tercihen lise veya dengi mezunu olmak
Benzer görevlerde en az 1-2 yıl çalışmış olmak
Ütü ve kalite kontrol konusunda deneyim sahibi olmak, dinamik olmak, çalışma temposuna uyum sağlayabilmek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SURA HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

STİL GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.

-Yüksek etik standartları ve üstün üretim standartlarına, en iyi iş uygulamaları ve çevreye duyarlı ilkelere dayanan temel değerlerimizle, misyonumuzu genişletmeye devam etmekteyiz.

-Stil Giyim; Kalite iş ve zamanında ürün teslimatı ile hizmet ve doğru çözümler sunarak müşteri beklentilerine cevap vermektedir.Stil Giyim; Tekstil endüstrisinde yerleşik konum ile 30 yıllık deneyimi tek çatı altında birleştirmiş ve emin bir şekilde sektör içinde yol almaktadır.
MİSYONUMUZ
  • Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen şirketimiz, tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.
  • Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir” ilkesiyle STİL GİYİM kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan STİL GİYİM ismini kurum olarak iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir STİL GİYİM için çalışmaktayız.
  • Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.
VİZYONUMUZ
  • Daima yenilikçi, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamak tek amacımızdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları