Sosyal Medya E-ticaret Sorumlusu

  • 27.06.2022
  • 200 - 500
  • 31088 Görüntüleme

İş Tanımı

  • İçeriklerin günlük olarak oluşturulması, düzenlenmesi, resim ve videoların eklenmesi ve yayına alınması,Araştırma, kıyaslama ve kitle kimliğinin analiz edilmesi,grafiker ve üstleri anında reaksiyon alması.
  • Tüm bunlar çerçevesinde özellikle kitle kimliğinin de şekillenmesi ile sosyal medya stratejisinin oluşturulması ve uygulanması.
  • Her an takip halinde olunması; ürünlere ya da paylaşıma gelecek olumsuz eleştiriler ya da şikayetler için “ulaşılabilir olma”. 
  • Gerektiği durumlarda düzeltmeler yapılması, olumsuz haberler yönelik açıklamalarda bulunulması,çözüme odaklı olması.
  • Marka ismini yönetmek, takipçi sayılarını arttırmaya yönlik çalışmalar yapmak,promosyonlar düzenlemek ve böylece sosyal medya hesaplarına erişimi arttırmak.
  • Kriz yönetimini iyi yönetmek; bu kimi zaman günlük gelişen durumlar olabilir kimi zaman da kötü eleştiriler olabilir.
  • Her koşulda krizi iyi yönetmek ve müşterilerin isteklerine yanıt vermede gecikmemek.

Aranan Nitelikler

Alanında Uzman öğrenmeye ve bilgi paylaşımı yapmaya açık, ekip çalışmasına  uyumlu, enerjisi yüksek öneri alan ve öneri sunan çalışma arkadaşı arıyoruz.

SGK/YEMEK/GÜZERGAHA GÖRE SERVİS İMKANI VARDIR.

Özet Bilgiler

MİMARSİNAN MUTFAK EŞYALARI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Metcer Saglik Hizmetleri
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Ay
Alpaya Kozmetik
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
13.07.2022
STUDIO ARES FILMCILIK YAPIMCILIK TIC A.S
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
07.07.2022
OP.DR. MUSTAFA DEMİR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
ORTAK AKIL EĞİTİM & YÖNETİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İPEKYOLU KUYUMCULUK
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

MİMARSİNAN MUTFAK EŞYALARI

MIMAR SİNAN COOK & KITCHEN WARESMANUFACTURER & EXPORTER COMPANY

-Which is one of the biggest Manufacturer company in Stainless Steel Cook &Kitchen Wares was established in 1970. It became trademark suppling quality and faith in all types of stainless steel cook& kitchen wares since established untill today and serving up for customers is Turkey . The main princple of MIMAR SİNAN Cook & Kitchen Wares Manufacturer & Exporter Company is service for customers and continual pleasure of customers and so has been serving continual with faith for customers in Turkey and in other countries exported.

-Our Company MIMAR SİNAN has been producing with 10.000 m2 production area, skilled employees and Professional staff. It produces The Products from 304 best quality, 18/10 Cr. /Ni., 3 triple bottom Stainless Steel and it can produce like Stainless Pressure Cooker Pots, Fry Pans, Dowry Sets, Omelet Pans, Tea Pots and Sets. All products group have got Ergonomic and Non Stick Non Burn Handles with external surfaces best and clear polished. And so have got Glass Llids tempered in high degree, unbreakable, high cambered as well as Classic, Balloon and Pyramide Model Steel Lids.Mimar Sinan is '' The Mark of Turkey ''.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları